اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951008209775431

رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور:

صادرات توتون و محصولات دخانی به مجوز نیاز ندارد

کد: 13951008209775431

https://goo.gl/2d88D6

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور در مصاحبه با خبرنگار شاتا اعلام کرد: برای صادرات توتون و محصولات دخانی نیاز به اخذ مجوز نیست.

صادرات توتون و محصولات دخانی به مجوز نیاز ندارد

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت، علی اصغر رمزی خاطر نشان کرد : جهت تسهیل امر صادرات توتون و محصولات دخانی  در سال گذشته با نظر موافق  وزیر صنعت , معدن و تجارت مجوز صادرات از دستورالعملهای این مرکز حذف گردیده است  و فعالین اقتصادی می توانند نسبت به صادرات توتون و محصولات دخانی بدون اخذ مجوز صادرات اقدام کند.

رمزی شرایط صادرکنندگان توتون و محصولات دخانی  را همانند سایر صادرکنندگان اعلام  کرد و گفت : داشتن  کارت بازرگانی از جمله آن شرایط می باشد.
رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور اظهار داشت : در مرحله  صدور کالا از گمرک مطابق قانون انحصار دخانیات  مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور تائیدیه مربوطه را جهت ارائه به گمرک ظرف کمتر از 24 ساعت برای تمامی صادرکنندگان توتون و محصولات دخانی صادر مینماید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید