اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951012211606505

همزمان با دهه بصیرت

نخستین جشنواره پرچم در قم برگزار می شود

کد: 13951012211606505

https://goo.gl/I8xIIX

، قم , (اخبار رسمی): مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم از برگزاری نخستین جشنواره پرچم در سه بخش عکس، پوستر و نقاشی در دهه بصیرت خبر داد

نخستین جشنواره پرچم در قم برگزار می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شهرداری قم ، مجید رفیعی با بیان اینکه این جشنواره در سه بخش نقاشی کودک و نوجوان ، عکس و پوستر برگزار خواهد شد، اظهار داشت: فراخوان دریافت آثار این جشنواره از روز شنبه ۱۲ دی ماه در بخش نقاشی کودکان و نوجوانان اعلام خواهد شد.

وی با تأکید بر نقش وحدت بخش پرچم در ایجاد همبستگی و یک دلی ، پرچم را به عنوان مهمترین نشان ملی کشور دانست و افزود: در این جشنواره سعی شده است به منظور تقویت ملی و فرهنگی ، بخش کودکان و نوجوانان در آن قرار گیرد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم پرچم را موضوعی وحدت بخش برای یک جشنواره برشمرد و گفت: به دلیل قابلیت ثبت مستند رویدادها به وسیله عکس، عکاسان می‌توانند در عرصه‌های مختلف و متنوعی به موضوع پرچم بپردازند.

وی در ادامه افزود: پوستر نیز به دلیل قابلیت ویژه‌ای که در انتقال پیام دارد، به‌عنوان یکی از بخش‌های این جشنواره در نظر گرفته شد.

رفیعی در پایان خاطر نشان کرد: باید از تمام ظرفیت های هنری در زمینه انتقال مفاهیم ارزشی به نسل های جوان و نوجوانان استفاده لازم صورت پذیرد که امیدواریم با همکاری سایر دستگاه های استان این مهم محقق گردد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری قم

استان قم یکی از 31 استان ایران است که در مرکز این کشور و در جنوب استان تهران، شمال استان اصفهان، شرق استان مرکزی و غرب استان سمنان واقع شده‌است. مرکز استان کلان‌شهر قم است. این استان در یک منطقه خشک و نیمه‌خشک واقع شده است و آب و هوای گرم و خشک دارد. جنوب و غرب استان پوشیده از کوه‌های مرتفع است و آب و هوای معتدل دارد. مناطق شرقی، مرکزی و شمالی استان نیز پوشیده از بیابان‌های وسیع است که بزرگ‌ترین آن‌ها دشت مسیله است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]