اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951013212935431

مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن وتجارت :

بازرسی ها بایدهوشمندانه باشد

کد: 13951013212935431

https://goo.gl/z1WrAi

، تهران , (اخبار رسمی): مشاور وزیر و مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: این وزارتخانه در حوزه بازرسی برای رسیدن به اهداف خود، بازرسی های هوشمندانه را با استفاده از روش های نوین، علمی، دقیق، تاثیر گذار و کاربردی با بیان نقاط مثبت و ضعف امور، مد نظر دارد.

بازرسی ها بایدهوشمندانه باشد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت؛ «ضرغام صادقی» با بیان این مطلب ، افزود : فعالیت حوزه ارزیابی عملکرد این وزارتخانه در بُعد عملیاتی بر سه اصل ساختار قوی، عملکرد تاثیرگذار و راستی آزمایی در انجام فعالیت ها و ماموریت های کاری، استوار است.

وی با بیان اینکه بر این باوریم که بهبود زیرساخت ها، آموزش مستمر، کاربردی و اثر گذار و همچنین برطرف کردن خلاهای مدیریتی، استفاده از تفکر خلاقانه و بهره گیری از تجربه های ارزشمند، ما را به اهداف نزدیک خواهد کرد افزود: چگونگی رسیدگی به شکایت های خودرویی از سوی این وزارتخانه به روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت در استان ها تفویض شد و این وزارتخانه نظارت مستمر خواهد داشت.
مشاور وزیر و مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برنامه‌های بهبود کیفیت، خدمات پس از فروش، تکریم ارباب رجوع و ارائه سرویس به مشتریان از جمله مولفه های مهمی است که میزان شکایت ها و گلایه ها را به حداقل می رساند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید