کد: 13951014213865517

الزام تمام واحدهای صنفی به نصب دوربین های مداربسته

کد: 13951014213865517

https://goo.gl/9fjfTE

، تهران ، (اخبار رسمی): الزام تمام صنوف به نصب دوربین‌های مداربسته به منظور پیشگیری از وقوع جرم و سرقت در واحدهای صنفی بوده که در کمیسیون نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی برای اجرا به تصویب رسیده است.

الزام تمام واحدهای صنفی به نصب دوربین های مداربسته

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اتاق اصناف ایران، سیدمحسن خاوری هاشمی نایب رئیس دوم اتاق اصناف مشهد گفت:  با همکاری و تعامل پلیس اماکن نصب دوربین مدار بسته در واحدهای متقاضی پروانه کسب الزامی شد.

وی افزود: الزام تمام صنوف به نصب دوربین‌های مداربسته به منظور پیشگیری از وقوع جرم و سرقت در واحدهای صنفی بوده که در کمیسیون نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی برای اجرا به تصویب رسیده است.

وی ضمن تأکید بر حساسیت موضوع خاطرنشان کرد: متصدیان واحدهای صنفی و حتی همشهریان در استفاده از اشخاص خبره و باصلاحیت برای نصب دوربین های مداربسته اقدام کنند.

همچنین رئیس اداره نظارت براماکن عمومی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی در این جلسه با بیان توضیحاتی در خصوص بکارگیری افراد معتمد برای نصب دوربین های مدار بسته توسط واحد های صنفی و کیفیت تجهیزات آن اظهار داشت: ضوابط خاصی برای قبل و بعد از افتتاح امکنه عمومی وجود دارد که باید در این دو موضوع دقت نظر لازم صورت پذیرد و بعضی از صنوف حتما باید مجوز لازم را برای نصب دوربین مداربسته دریافت کنند.

سرهنگ منصورزاده ضمن تأکید نصب تابلوی هشدار وجود دوربین مداربسته در اماکن مختلف خاطرنشان کرد: نصب اینگونه دوربین ها علاوه بر مسایل امنیتی، مسائل اخلاقی را هم به دنبال دارد، استنباط بسیاری از افراد این هست که می توانند این تجهیزات را در هرمکانی  قرار دهند،  حال اینکه نباید دوربین در مکان های مخفی باشد و در صورت مشاهده اینگونه موارد با خاطی برخورد شدید قانونی صورت خواهد گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.