اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951022218285517

مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی تاکید کرد

ایجاد سازوکار شناسایی فروشگاه‌های اینترنتی نامعتبر

کد: 13951022218285517

https://goo.gl/s1vHt2

، تهران , (اخبار رسمی): برای مبارزه جدی با فروشگاه های اینترنتی فاقد شناسنامه نیازمند یک برنامه‌ریزی و سازوکار مناسب هستیم.

ایجاد سازوکار شناسایی فروشگاه‌های اینترنتی نامعتبر

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اتاق اصناف ایران، سیدعبدالمجید اجتهادی مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی، در رابطه با نظارت سازمان تعزیرات حکومتی بر مبادی عرضه مجازی گفت: ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق در حال ایجاد اداره کل مبارزه در این حوزه است، البته ساز و کار این امر باید مشخص شود، یعنی ما باید متوجه شویم این شخصی که در حال عرضه کالای مجازی است جا و مکان مشخصی دارد یا خیر. 

وی با بیان اینکه تاکنون به صورت جدی در این حوزه ورود نشده است، تصریح کرد: اگر این موارد شناسایی شوند، امکان برخورد وجود دارد. تاکنون به یاد ندارم برخوردی در این‌ خصوص شکل گرفته باشد. سایت‌های بزرگی هستند که به صورت مشخص شناسایی شده‌اند و در حال فعالیت هستند، اما سایت‌های متفرقه‌ای وجود دارند و یا در تلگرام یا بعضی از مجلات هستند که اگر شناسنامه دار نباشند، مشکل ایجاد می‌کند. قطعا برای اینکه بتوانیم در این‌ خصوص مبارزه جدی داشته باشیم باید یک برنامه‌ریزی درباره تخلفات این چنینی داشته باشیم. 

مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی در پایان تاکید کرد: این موضوع در دستور کار ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق است و کار‌شناسان دنبال راهکار مناسبی در این‌باره هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]