اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951023219216812

«بنیان‌گذار خانه‌توانگری» به همایش آمد

صندلی داغ در مدرسه استادی

کد: 13951023219216812

https://goo.gl/Aly090

، تهران , (اخبار رسمی): فلسفه الزاما شما را به جواب نمی‌رساند اما همین که شما را از سوالی به سوالی عمیق‌تر می‌رساند مأموریت خودش را انجام داده و شما و فکر و اندیشه‌ شما را یک پله ارتقاء می‌دهد.

صندلی داغ دکتر شیری در مدرسه استادی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی مدرسه نوابغ گمشده، آرین سلیمانی مدیر این مدرسه درخصوص این همایش و شخصیت مدیر و بنیان‌گذار خانه‌توانگری گفت: علیرضا شیری، فردی است که همیشه شروعی آرام و ادامه‌ پر هیجانی را در همایش‌ها از خود نشان می‌دهد که این خصوصیت همه را محو صحبت‌ها، تجربیات و دانش این فرد می‌کند و آن‌قدر حال و هوا دلپذیر می‌شود که صحبت‌نکردن از آن بسیار راحت‌تر است.

وی ادامه داد: علی‌رضا شیری در زمینه‌ فلسفه اسلامی تحصیل کرده‌ و این تنها میل به دانستن حقیقت بوده که او را به سمت تعمق در فلسفه‌ اسلامی سوق داده است.

شیری در وصف فایده‌ علم شیرین فلسفه اینگونه ابراز عقیده می کند که فلسفه الزاما شما را به جواب نمی‌رساند اما همین که شما را از سوالی به سوالی عمیق‌تر می‌رساند مأموریت خودش را انجام داده و شما و فکر و اندیشه‌ شما را یک پله ارتقاء می‌دهد.

وی ادامه داد: شما نمی‌توانید شبیه سازی کسی را انجام دهید یعنی نمی‌توانید خودتان را شبیه فردی موفق کنید بلکه باید خودتان به یک موفقیت دست یابید؛ پس اگر از موفقیت و شخصیت کسی خوشتان آمد و خواستید مسیری مشابه او را در پیش بگیرید، با حفظ فردیت خودتان این کار را انجام دهید. 

مدیر و بنیان‌گذار خانه‌توانگری همچنین در این همایش اشاره کرد که افرادی وجود دارند که مشاهده‌ افراد موفق و سرشناس، انرژی خودشان را از دست می‌دهند. ما برعکس دیگران به آنها پیشنهاد می‌کنیم خودشان را محو تماشای نمونه‌های موفق نکنند، بلکه خودشان از خودشان شروع کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آی‌بهتر

آی بهتر، مؤسسه برندسازی شخصی و افرایش مهارت‌های حرفه‌ای

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش