کد: 13951028222215809

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اعلام کرد

مشارکت مناطق نفت خیز در توسعه مناطق روستایی

کد: 13951028222215809

https://goo.gl/1ziHLw

، تهران ، (اخبار رسمی): مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از اهتمام ویژه این شرکت نسبت به توسعه منطقه غیزانیه خبر داد.

مشارکت مناطق نفت خیز در توسعه مناطق روستایی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، بیژن عالیپور، در حاشیه بازدید استاندار خوزستان از بخش غیزانیه، گفت: با توجه به اینکه منطقه غیزانیه در حوزه جغرافیایی شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون و مارون قرار دارد، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نسبت به توسعه آن اهتمام ویژه دارد.

وی تصریح کرد: در همین راستا و در جلسه ای که با حضور استاندار و جمعی از مدیران نفتی و استانی و با حضور مردم در یکی از روستاهای این منطقه برگزار شد، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، زیرسازی و آسفالت بخشی از راه های فرعی بین روستاها، تامین لوله های مورد نیاز بخشی از شبکه آب رسانی و پشتیبانی از فعالیت های فرهنگی را بر عهده گرفت.
عالیپور بیان کرد: زیر سازی و آسفالت ۴۰ کیلومتر از راه های روستایی این منطقه، به صورت مشترک توسط استانداری، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران و شرکت پتروشیمی مارون انجام می شود.
وی خاطر نشان کرد: در بخش تامین آب شرب نیز، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب متعهد شد تا لوله های مورد نیاز شبکه آبرسانی را از روستای صفیره تا غیزانیه تامین کند.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: همچنین این شرکت مانند گذشته و در حد توان از فعالیت های فرهنگی در مناطق روستایی مستقر در حوزه جغرافیایی این شرکت حمایت می کند.
در پایان این جلسه که در روستای "عوده" برگزار می شد، مسئولیت بهسازی جاده مسیر راه آهن این منطقه با هدف تسهیل شرایط تردد مردم منطقه به سازمان راه و شهرسازی، گازرسانی به روستاها به شرکت ملی گاز و اجرای ۲۵ کیلومتر از سامانه آب رسانی به سازمان آب و برق واگذار شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت ملی نفت جمهوری اسلامی ایران

شرکت ملی نفت ایران از سال 1330 تاکنون عهده دار سامان بخشیدن و سیاستگذاری فعالیت های صنعت نفت اعم از اکتشاف، حفاری، تولید، پژوهش و توسعه، پالایش و توزیع نفت، گاز و فرآورده های نفتی و صادرات آن بوده است. این شرکت با در اختیار داشتن ذخیره های عظیم هیدروکربوری، یکی از بزرگترین شرکت های نفتی جهان به شمار می آید.

منتشر شده در سرویس:

نفت، نیرو و انرژی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.