اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951102224335809

آماده باش بیمارستان نفت برای کمک به حادثه پلاسکو

کد: 13951102224335809

https://goo.gl/mS9ZlH

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس اورژانس و معاون بیمارستان فوق تخصصی مرکزی صنعت نفت تهران از تداوم آمادگی کامل بیمارستان نفت برای اعزام به محل حادثه یا میزبانی مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو خبر داد.

آماده باش بیمارستان نفت برای کمک به حادثه پلاسکو

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، شاه آبادی، معاون و رئیس بخش اورژانس بیمارستان فوق تخصصی مرکزی صنعت نفت تهران گفت: در پی حادثه فروریختن ساختمان تجاری پلاسکو، این بیمارستان نیز برای پذیرش مصدومان این حادثه به حالت آماده باش درآمد.

وی با اشاره به این که روز پنجشنبه (30 دی ماه) یکی از آتش نشانان حادثه دیده به بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت تهران منتقل شد، ادامه داد: آتش نشان حادثه دیده از ناحیه کمر و زانو دچار سوختگی شده بود که اقدام های لازم انجام شد و خوشبختانه حال عمومی ایشان رضایت بخش است.

شاه آبادی با اشاره به آمادگی بیمارستان برای پذیرش مصدومان بیشتر اظهار کرد: در پی وقوع این حادثه، فراخوانی مبنی بر حضور همکاران پرستاری، نیروهای پشتیبانی، نیروهای عملیاتی، نماینده های بحران، ارشد روابط عمومی، ارشد حراست انجام و سپس به افزایش فضای فیزیکی با افزودن تخت های جراحی و همچنین آی سی یو اقدام شد.

رئیس اورژانس بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت تهران با بیان این که برای درمان های اولیه تعداد 20 برانکارد در سالن لابی فعال شدند، یادآور شد: این بیمارستان آمادگی کامل برای اعزام به محل حادثه یا میزبانی مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو را دارد.

حادثه ساختمان پلاسکو واقع در خیابان جمهوری تهران صبح روز پنجشنبه (30 دی‎ماه) با آتش سوزی در طبقه‎های فوقانی آغاز شد که پس از چند ساعت تلاش برای مهار آتش ناگهان ساختمان پلاسکو به طور کلی فرو ریخت.

در پی حادثه آتش سوزی مجتمع تجاری تولیدی پلاسکو، تعدادی از آتش نشانان در زیر آوار ناشی از تخریب ساختمان گرفتار شدند که هنوز عملیات آواربرداری از سوی امدادرسانان همچنان ادامه دارد.

هیأت دولت با تجلیل از این بزرگ مردان ایثار و فداکاری، قدردانی از خدمات ارزنده آنان، آرزوی سلامتی برای مجروحان و تسلیت به بازماندگان به منظور بزرگداشت جان باختگان و همدردی با بازماندگان آنان امروز (شنبه دوم بهمن ماه) را عزای عمومی اعلام کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت ملی نفت جمهوری اسلامی ایران

شرکت ملی نفت ایران از سال 1330 تاکنون عهده دار سامان بخشیدن و سیاستگذاری فعالیت های صنعت نفت اعم از اکتشاف، حفاری، تولید، پژوهش و توسعه، پالایش و توزیع نفت، گاز و فرآورده های نفتی و صادرات آن بوده است. این شرکت با در اختیار داشتن ذخیره های عظیم هیدروکربوری، یکی از بزرگترین شرکت های نفتی جهان به شمار می آید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه