اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951111229345039

شکست شما در صورتی که کاربر نتواند فعالیت مورد نظر شما را به پایان برساند

بهترین تجربه برای کاربر، کاستن از زحمت اوست

کد: 13951111229345039

https://goo.gl/9u2fVx

، تهران , (اخبار رسمی): بهترین روش برای ارزیابی تجربه کاربر در مواجهه با محصول دیجیتال شما، تخمین میزان زحمتی است که کاربر برای استفاده از محصول شما متحمل می شود اینکه وی به هر دلیلی نتواند فعالیت مورد نظر شما را به پایان برساند، معادل شکست شماست،

بهترین تجربه برای کاربر، کاستن از زحمت اوست

به گزارش اخبار رسمی به نقل از صباسل، بهترین روش برای ارزیابی تجربه کاربر در مواجهه با محصول دیجیتال شما، تخمین میزان تلاشی است که کاربر برای استفاده از یک محصول متحمل می‌شود اما اینکه وی به هر دلیلی نتواند فعالیت مورد نظر شما را به پایان برساند، معادل شکست شماست، ضمن اینکه باید تا حد امکان، زمان لازم برای انجام فرآیندها را کوتاه کرد؛ کاری که برندهای برتر دیجتال مانند آمازون و گوگل روی آن تمرکز کرده‌اند.

اگر یک فعالیت معمولی 60 ثانیه زمان بگیرد، سپس حدودا 12 ثانیه از این زمان برای دانلود صفحات گرفته می‌شود، اما 48 ثانیه بوسیله خواندن، تایپ، و کلیک و ... گرفته می‌شود.

اما، اگر شما واقعا می‌خواهید در راستای مشتری‌مداری، پلت‌فرمی را طراحی کرده که دسترسی مشتری را با سهولت مواجه کنید ضمن آنکه عملکرد کلی را افزایش دهید، نباید تمرکز چندانی بر خواندن، تایپ و کلیک کردن صرف کرد زیرا این همان نقطه‌ای است که 80 درصد از بودجه اجرایی شما در آن جمع شده است.

امروز، اگر جستجو را در مرورگر Google Chrome شروع کنیم، همان زمانی که تایپ می‌کنم «آب و هوای تهر...» اطلاعات ضروری آب و هوایی ظاهر می‌شود و من مجبور نیستم که هیچ صفحه‌ای را دانلود کنم.

تنها چیزی که امروز گسترده نمی‌شود، زمان ما است بنابراین برای هر چیزی که باعث صرفه‌جویی در زمان‌مان شود ارزش زیادی قائل هستیم. غول‌های فناوری نیز از این نکته غافل نیستند.

The Wall Street Journal در اکتبر 2016 نوشت: «آمازون سفارشات مشتری را یک ساعته به درب منزل می‌آورد و برای این کار 43درصد در هزینه‌هایش برای حمل در 9 ماه اول سال 2016 را 3.9 میلیارد دلار افزایش داده است.

 Brian Olsavsky، کارشناس امور اقتصادی آمازون: «ما اعتراف می‌کنیم که این (هزینه حمل) گران است» اما «مشتری‌ها عاشق آن هستند»، کم کردن زحمت و زمان برای کاربر، راز موفقیت در دنیای دیجیتال است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صباسل

صباسل استارتاپی است که در سال 1392 و با هدف ارائه خدمات رسانه دیجیتال، توسط بعضی چهره‌های شناخته شده صنعت ارتباطات کشور تأسیس شد. چهار حوزه اصلی فعالیت صباسل عبارتند از: - سرویس‌های ارزش افزوده موبایل - پخش ویدئو بر روی تلفن همراه - صباد؛ سامانه تبلیغات تلفن همراه - انتشار و بومی سازی محتوای تلفن همراه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]