اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951113230485517

رئیس اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان خبر داد

وام ۳۰۰میلیونی به کسبه پلاسکو یک هفته پس از اسکان

کد: 13951113230485517

https://goo.gl/rkxjHc

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس اتحادیه پیراهن دوزان گفت: پرداخت وام ۳۰۰ میلیونی به کسبه پلاسکو در هفته آتی پس از اسکان کسبه پلاسکو در مجتمع تجاری نور تهران آغاز می‌شود.

وام ۳۰۰میلیونی به کسبه پلاسکو یک هفته پس از اسکان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف ایران، مجتبی درودیان نقوسیان رئیس اتحادیه پیراهن دوزان وپیراهن فروشان از آغاز مقدمات استقرار کسبه آسیب دیده پلاسکو در مجتمع تجاری نور خبر داد و گفت: موضوع استقرار کسبه پلاسکو در مجتمع نور به آنها ابلاغ شده و طی یکی دو روز آینده صاحبان واحدهای آسیب دیده پلاسکو در این مجتمع مستقر می شوند و کار خود را از سر می گیرند.

وی در خصوص انتشار گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر استقرار بخشی از کسبه پلاسکو در مجتمع دیگری غیر از نور اظهار داشت: مجتمع نور ظرفیت و گنجایش لازم را برای استقرار تمام کسبه پلاسکو دارد و تا این لحظه قرار بر این شده که تمام کسبه پلاسکو در مجتمع نور مستقر شوند ضمن آنکه کارگران پلاسکو نیز همراه با کسبه به این مجتمع نقل مکان خواهند داشت.

رئیس اتحادیه اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان با بیان اینکه کسبه پلاسکو از بابت استقرار در مجتمع تجاری نور اظهار رضایت دارند، این نکته را مورد اشاره قرار داد که بنیاد مستضعفان به مدت سه ماه اجاره ی استقرار کسبه پلاسکو در مجتمع نور را پرداخت کرده است.

وی همچنین در مورد رفع مشکل نقدینگی کسبه پلاسکو نیز تصریح کرد: طبق مصوبه هیات دولت، پرداخت وام به کسبه پلاسکو با یک سال تنفس و تا میزان ۳۰۰ میلیون تومان ظرف یک هفته پس از استقرار  و اسکان پلاسکویی ها صورت می‌گیرد و با تزریق نقدینگی به کسبه مشکل نقدینگی آنها رفع خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]