اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951113230775431

در دهه مبارک فجر انجام می شود

بهره برداری از 11 طرح صنعتی در قم

کد: 13951113230775431

https://goo.gl/btHltx

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم از بهره برداری 11 طرح صنعتی به مناسبت دهه مبارک فجر و با سرمایه گذاری بیش از 602 میلیارد ریال در استان قم خبر داد.

بهره برداری از 11 طرح صنعتی در قم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت،  احمد ذاکری ضمن اشاره به زمینه فعالیت این واحدهای تولیدی افزود: این واحدهای تولیدی در زمینه صنایع معدنی، انواع رزین کوپلیمر اکریلیک، فیلم یک لایه معمولی از پلی اتیلن، دارو، ظروف پلی پروپیلن، انواع ظروف پلاستیکی دهان گشاد، ظروف یکبار مصرف پلیمری زیست تخریب پذیر گیاهی، گوشت مرغ تازه بسته بندی شده، بسته بندی تخم مرغ و دستمال کاغذی فعالیت می نمایند.

وی با اشاره به سیاستهای اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال در استان افزود: با راه اندازی این واحدها 264 فرصت شغلی جدید در استان ایجاد می شود.
ذاکری تصریح کرد: از این تعداد واحد صنعتی که در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد 3 طرح صنعتی با حضور مقامات کشوری و استانی و طی مراسم ویژه ای افتتاح خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید