اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951125235165431

وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران وارد بغداد شد

کد: 13951125235165431

https://goo.gl/rKHL6n

، تهران , (اخبار رسمی): وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران ساعاتی پیش به همراه جمعی از مدیران وارد بغداد شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران وارد بغداد شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمد رضا نعمت زاده  قرار است در این سفر ضمن افتتاح و بازدید از سومین  نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بغداد، با مسوولان و مقامات عالی رتبه عراقی دیدار و گفتگو کند.

نعمت زاده در سفر یک  روزه خود به عراق، درباره گسترش همکاری ها و مناسبات دو کشور  با مسوولان و مقامات عالی رتبه عراق از جمله وزیران تجارت، و صنایع و معدن عراق بحث و گفتگو می کند.
سومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی به مدت چهار روز در محل نمایشگاه های بین المللی بغداد با حضور 145 شرکت ایرانی در زمینه های مختلف کالاهای خود را در معرض بازدیدکنندگان عراقی قرار خواهد داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار