اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951128236315431

توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت صورت گرفت

انتصاب رئیس و اعضای «کارگروه نظارت و پیگیری»

کد: 13951128236315431

https://goo.gl/FJjK8p

، تهران , (اخبار رسمی): وزیر صنعت، معدن و تجارت در جهت اجرایی نمودن دستوالعمل واردات پوشاک با صدور حکمی گلنار نصراللهی را به سمت رییس کارگروه نظارت و پیگیری منصوب کرد.

انتصاب رئیس و اعضای «کارگروه نظارت و پیگیری»

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمد رضا نعمت‌زاده همچنین در احکام جداگانه ای داریوش بهنود قاسمی مدیرکل بازرسی و امور قاچاق سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان  ، شیرقاضی  معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ، افسانه محرابی  مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک  ، سومبات هاکوپیان رییس هیات مدیره انجمن پوشاک ، ابوالقاسم شیرازی  رییس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک ، رضا محمد جعفر عضو هیات مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک و سیدعلی امانت قائم‌مقام مرکز امور اصناف و بازرگانان را به عنوان اعضای کارگروه نظارت و پیگیری پوشاک منصوب کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید