اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951202237805464

در راستای حمایت از مصرف‌کنندگان انجام می‌شود

عرضه کالاهای‌ اساسی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

کد: 13951202237805464

https://goo.gl/sl4cLw

، تهران , (اخبار رسمی): در اجرای مصوبه کارگروه تنظیم بازار و به منظور رفاه مصرف کنندگان، برنج باکیفیت، شکر و کره با قیمت ارزان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف کارمندی و کارگری عرضه می‌شود.

عرضه کالاهای‌ اساسی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی، مهدی کاظم نژاد قائم مقام معاون بازرگانی و صنایع وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به مصوبه کارگروه تنظیم بازار،گفت: به‌منظور رفاه مصرف‌کنندگان، برنج درجه‌یک هندی با قیمت هر کیلوگرم 3800 تومان، برنج اروگوئه‌ای با قیمت هر کیلوگرم 2600 تومان و سایر ارقام برنج با قیمت هر کیلو دو‌هزار تومان بدون محدودیت در فروشگاه‌های زنجیره ای و تعاونی‌های مصرف کارمندی و کارگری عرضه می‌شود.

قائم مقام معاون بازرگانی و صنایع وزارت جهاد کشاورزی در خصوص شکر اظهار داشت: شکر سفید تصفیه شده درجه یک تحویل درب کارخانه 2520 تومان و در بسته‌های 900 گرمی با قیمت 2950 تومان و یک کیلوگرمی 3200 تومان در شبکه‌های توزیع و فروشگاه های زنجیره‌ای به مصرف‌کنندگان‌ عرضه می‌شود.

کاظم‌نژاد همچنین از عرضه کره در بسته‌های 50 و 100 گرمی به ترتیب با قیمت های 1500 و 2900 تومان خبر داد و گفت: در اجرای مصوبه کارگروه تنظیم بازار،شرکت بازرگانی دولتی موظف شده تا پنج هزارتن کره برای توزیع در فروشگاه‌های زنجیره‌ای تامین کند.

وی با اشاره به ادامه عرضه گوشت گوسفندی با قیمت 31 هزار و 500 تومان در میادین میوه و تره‌بار در مورد گوشت مرغ گفت:در حال حاضر آرامش در بازار گوشت مرغ حاکم است ولی با توجه به افزایش احتمالی تقاضا در ایام عید پیش بینی شده گوشت مرغ منجمد با قیمت فروش هر کیلوگرم 5500 تومان تحویل درب سردخانه‌های شرکت پشتیبانی امور دام و حداکثر تا پنج درصد قیمت بیشتر برای مصرف‌کننده در نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های بهاره، میادین میوه‌وتره‌بار و فرآورده‌های کشاورزی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف کارکنان در سراسر کشور عرضه می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت جهاد کشاورزی

بخش کشاورزی و توجه به توسعه و عمران روستا ها پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همواره مورد اهتمام و تایید قانونگذاران ، برنامه ریزان و دستگاه های اجرایی و محور توسعه اقتصادی و اجتماعی بوده و تحولات وسیعی در عرصه کشاورزی و روستاها و مناطق عشایری به وجود آمده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی