اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951204238595125

از 3 تا 6 اسفند

نمایشگاه غذای سالم در سالن حجاب برگزار شد

کد: 13951204238595125

https://goo.gl/2COCZ8

، شهر کرد , (اخبار رسمی): فعالان صنعت مرتبط با نمایشگاه با حضور در نمایشگاه «هفتمین جشنواره دنیای تغذیه و خانواده سالم» دستاوردها و توانمندی‌های خود را به علاقمندان ارائه کردند.

نمایشگاه حجاب

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی «به‌مالت»، محمد رستمی مدیرعامل به مالت با اعلام این حضور، درباره جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: نمایشگاه سلامت حجاب هر فصل یک‌بار با هدف معرفی دستاوردهای تازه حوزه صنعت مرتبط با نمایشگاه به علاقمندان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.

وی در ادامه با تشریح اهداف و دستاوردهای حضور در این نمایشگاه افزود: خوشبختانه این نمایشگاه توانسته جای خود را در بین دوست داران تغذیه سالم باز کند ضمن آنکه ادامه دار بودن این روال و استقبال شرکت‌های بزرگ صنایع غذایی کمک شایانی به شناخته شدن این نمایشگاه کرده است.

مدیرعامل به‌مالت، به دستاورد این رویداد برای شرکت‌هایی با روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد ولی بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت این شرکت بازدید کنند.

لازم به ذکر است که این جشنواره با حضور 100 مجموعه و شرکت فعال در حوزه صنایع غذایی سالم از 3 اسفند تا 6 اسفند 95 در حجاب تهران برگزار شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

به مالت

شرکت شهد زاگرس جهان بین در سال 1386 با هدف خودکفایی در زمینه تولید مالت در کشور و بومی‌سازی این صنعت به ثبت رسیده است. شرکت شهد زاگرس جهانبین پیشرفته ترین و بزرگترین کارخانه صنعتی تولید مالت جو ، گندم جوانه زده ، آرد جو و فرآورده های آنها را در خاورمیانه دارد که با بکارگیری افراد متخصص و کسب امتیازهای لازم موفق به استقرار در پارک علم و فن آوری استان چهار محال و بختیاری گردیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش