اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960421254345230

از سوی صنایع غذایی مهیا پروتئین صورت گرفت:

عرضه‌ی رقیب جدید در بازار شنیسل و ناگت ایران

کد: 13960421254345230

https://goo.gl/ZEb4WC

، تهران , (اخبار رسمی): مهیا پروتئین، تولید کننده فعال در عرصه محصولات پروتئینی کشور،محصول جدید خود با عنوان شنیسل سینه و ناگت مرغ منجمد را از تیر ماه 1396 روانه بازار کرد.

شنیسل سینه مرغ و ناگت مرغ منجمد

به گزارش روابط عمومی صنایع غذایی مهیا پروتئین، این شرکت در ارائه ای تازه، شنیسل سینه مرغ و ناگت مرغ منجمد را در بسته‌های 280 گرمی، از تیر ماه 1396 در کلیه فروشگاه‌های معتبر کشور عرضه کرد.

این محصول به صورت منجمد تا 6 ماه قابل نگهداری خواهد بود، اما در صورت انجماد زدایی، و عدم انجماد مجددا،  طبخ این محصول در مایکروفر توصیه نمی‌شود.

مصرف کنندگان می‌توانند با مراجعه به مراکز فروش و سوپر مارکت‌‌های معتبر،این دسته از محصولات را با برند مهیا پروتئین خریداری کنند.

گفتنی است مهیا پروتئین از آغاز تاکنون همواره در تلاش بوده تا با تکمیل سبد محصولات خود و ارائه محصولات با کیفیت، سهم خود را در ارتقای سلامت جامعه ایفا کند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت مهیاپروتئین به آدرس www.mahyaprotein.com  و یا به آدرس اینستاگرام این شرکت مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهیا پروتئین

مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین ، فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه تولید و بسته بندی گوشت گوسفند ، گوساله و مرغ آغاز نموده است. در حال حاضر نزدیک به 150 محصول متفاوت در سبد محصولات مهیا پروتئین قرار داشته و مصرف کنندگان می‌توانند بسته به نیاز با مراجعه به نزدیکترین فروشگاه معتبر محل سکونت خویش ، محصولات مدنظر خود را خریداری کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید