کد: 13960515256437334

بازارهای صادراتی هدف محصولات نانویی ساخت ایران

کد: 13960515256437334

https://goo.gl/usyZjK

، تهران , (اخبار رسمی): محصولات نانویی صادر شده در 6 صنعت: پلیمر و کامپوزیت، نساجی، تجهیزات نانویی، خودرو، کشاورزی، صنایع غذایی و بسته بندی و دارو، بهداشت و سلامت تقسیم بندی می‌شوند که در این گزارش به صادرات این محصولات اشاره شده است.

#بازارهای_صادراتی هدف محصولات نانویی #ساخت_ایران
بازارهای صادراتی هدف محصولات نانویی ساخت ایران

بیشترین تنوع محصولات صادر شده به کشور عراق با 4 نوع محصول است، که این محصولات نانویی در صنایع: دارو، بهداشت و سلامت، نساجی، تجهیزات نانویی و کشاورزی، صنایع غذایی و بسته بندی می‌شوند.

به گزارش سایت های تک مانیتور، محصولات با کیفیت نانویی ساخت ایران به 19 کشور جهان صادر می‌شوند. لیست این کشورها عبارتند از: انگلستان، استرالیا، اسپانیا، آلمان، ایتالیا، ترکمنستان، افغانستان، روسیه، تاجیکستان، چین، کره جنوبی، ، مالزی، عمان، بحرین، امارات، عراق، ترکیه، برزیل و آذربایجان. محصولات نانویی صادر شده در 6 صنعت: پلیمر و کامپوزیت، نساجی، تجهیزات نانویی، خودرو، کشاورزی، صنایع غذایی و بسته بندی و دارو، بهداشت و سلامت تقسیم بندی می‌شوند. 

بیشترین تنوع محصولات صادر شده به کشور عراق با 4 نوع محصول است، که این محصولات نانویی در صنایع: دارو، بهداشت و سلامت، نساجی، تجهیزات نانویی و کشاورزی، صنایع غذایی و بسته بندی می‌شوند.

بیشترین محصول نانویی صادر شده در حوزه نساجی قرار دارد که به 12 کشور از جمله: آذربایجان، ایتالیا، آلمان، اسپانیا، انگلستان، ترکیه، عراق، امارات، بحرین، عمان، چین و روسیه صادر می‌شوند.

تجهیزات نانویی نیز به 5 کشور: ترکیه، استرالیا، مالزی، کره جنوبی و روسیه صادر می‌شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت http://hitechmonitor.com  مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رصد بازار فناوری های نوین

گروه دیده‌بان فناوری‌های نوین با نام تجاری Hitech Monitor، فعالیت خود را در خصوص رصد و تحلیل بازار در حوزه فناوری‌های نوین و نوظهور در کشور آغاز نموده است. هدف اصلی Hitech Monitor رصد بازار و ایجاد بینش بازار در حوزه‌ی فناوری‌های نوین است. این مجموعه در نظر دارد تا با رصد مستمر تحولات صورت گرفته در دنیا در خصوص محصولات با فناوری‌های پیشرفته و همچنین با بررسی بازار فناوری‌های نوین در صنایع ایران و شناسایی نیازمندی‌های آتی این صنایع؛ راه را برای ورود این محصولات به بازار روشن و هموار نماید. این مجموعه هم اکنون مفتخر است تا تجربیات و اطلاعات خود را به شیوه‌ای نوین و در دنیای مجازی در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. فناوری‌های نوین تحت پوشش در این سایت شامل: فناوری نانو، مواد پیشرفته، کامپوزیت و پلیمر،الکترونیک فناوری اطلاعات وانرژی‌های نو می‌باشد. صنایع تحت پوشش خدمات Hitech monitor شامل: پوشش و خوردگی، نساجی، آب، دریایی، انرژی، پتروشیمی، صنایع غذایی، پلاستیک و پلیمر، نفت، گاز و پتروشیمی، ساختمان، سلامت و پزشکی، کشاورزی و بسته‌بندی است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.