.
کد: 13960518257067397
اطلاعات تماس خبر
[نمایش اطلاعات]

در سایت دو زبانه‌ی زبانگو فراهم شد:

فرصت تقویت زبان انگلیسی و مهارت‌های ترجمه خبر

کد: 13960518257067397

https://goo.gl/iYvf74

، ، (اخبار رسمی): سایت دو زبانه زبانگو بستری متفاوت را برای علاقمندان به تقویت زبان انلگیسی و مهارت‌های ترجمه، به ویژه در حوزه ترجمه خبر، فراهم آورده است.

فرصت تقویت زبان انگلیسی و مهارت‌های ترجمه خبر
سایت دو زبانه زبانگو - www.Zabangu.com

زبانگو با انتشار اخبار و اطلاعات عمومی به صورت دو زبانه در حوزه‌های مختلف، بستری متفاوت را برای علاقمندان به تقویت زبان انلگیسی و مهارت‌های ترجمه، به ویژه در حوزه خبری، فراهم آورده است.

به گزارش زبانگو، خوانندگان این سایت می‌توانند با مطالعه اخبار و مطالب در حوزه‌های مختلف با کلمات جدید انگلیسی و همچنین اصول خبر نویسی و ترجمه خبر از فارسی به انگلیسی و برعکس آشنا شوند.

سایت زبانگو که با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می‌کند، اولین سایت خبری در ایران است که در آن می‌توانید مهمترین اخبار و اطلاعات مربوط به ایران و جهان را همزمان به زبان‌های فارسی و انگلیسی بخوانید.

این سایت از آدرس zabangu.com قابل مشاهده و اپلیکیشن زبانگو نیز از لینک zabangu.com/app قابل دریافت است.

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

زبانگو

زبانگو اولین سایت خبری دارای مجوز در ایران است که در آن می‌توانید مهمترین اخبار و اطلاعات مربوط به ایران و جهان را همزمان به زبان‌های فارسی و انگلیسی بخوانید. علاوه بر انتشار آخرین اخبار و اطلاعات عمومی در حوزه‌های مختلف، زبانگو بستری را برای افراد و کسب و کارها، به ویژه استارتاپ‌ها، فراهم می‌آورد تا دستاوردهایشان را نه تنها با افراد فارسی زبان بلکه با دنیای انگلیسی زبان نیز به اشتراک بگذارند.

اطلاعات تماس خبر
[نمایش اطلاعات]
با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.