کد: 13960518257067397

در سایت دو زبانه‌ی زبانگو فراهم شد:

فرصت تقویت زبان انگلیسی و مهارت‌های ترجمه خبر

کد: 13960518257067397

https://goo.gl/iYvf74

، ، (اخبار رسمی): سایت دو زبانه زبانگو بستری متفاوت را برای علاقمندان به تقویت زبان انلگیسی و مهارت‌های ترجمه، به ویژه در حوزه ترجمه خبر، فراهم آورده است.

فرصت تقویت زبان انگلیسی و مهارت‌های ترجمه خبر
سایت دو زبانه زبانگو - www.Zabangu.com

زبانگو با انتشار اخبار و اطلاعات عمومی به صورت دو زبانه در حوزه‌های مختلف، بستری متفاوت را برای علاقمندان به تقویت زبان انلگیسی و مهارت‌های ترجمه، به ویژه در حوزه خبری، فراهم آورده است.

به گزارش زبانگو، خوانندگان این سایت می‌توانند با مطالعه اخبار و مطالب در حوزه‌های مختلف با کلمات جدید انگلیسی و همچنین اصول خبر نویسی و ترجمه خبر از فارسی به انگلیسی و برعکس آشنا شوند.

سایت زبانگو که با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می‌کند، اولین سایت خبری در ایران است که در آن می‌توانید مهمترین اخبار و اطلاعات مربوط به ایران و جهان را همزمان به زبان‌های فارسی و انگلیسی بخوانید.

این سایت از آدرس zabangu.com قابل مشاهده و اپلیکیشن زبانگو نیز از لینک zabangu.com/app قابل دریافت است.

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

زبانگو

زبانگو نخستین سایت خبری در ایران است که مهم‌ترین اخبار و اطلاعات مربوط به ایران و جهان در زمینه‌های مختلف از جمله کارآفرینی، تکنولوژی، سبک زندگی، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و غیره را به صورت دو زبانه (همزمان به زبان‌های فارسی و انگلیسی) منتشر می‌کند. این سایت که با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می‌کند، بستری را برای علاقمندان به حوزه‌های مختلف فراهم آورده است تا علاوه بر پیگیری اخبار و افزایش سطح دانش تخصصی و اطلاعات عمومی خود، زبان انگلیسی خود را نیز تقویت کنند. افرادی که تمایل به یادگیری زبان فارسی دارند نیز می‌توانند از مطالب متنوع این سایت استفاده کنند. زبانگو همچنین فرصتی را برای افراد و کسب و کارها، به ویژه استارتاپ‌ها، فراهم آورده است تا دستاوردهایشان را نه تنها با افراد فارسی‌زبان بلکه با دنیای انگلیسی‌زبان نیز به اشتراک بگذارند. امکان معرفی استارتاپ‌ها به صورت رایگان نیز در این سایت وجود دارد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.