.
کد: 13960518257077397
اطلاعات تماس خبر
[نمایش اطلاعات]

در سایت دو زبانه زبانگو فراهم شد

فرصت آشنایی با واژه‌های انگلیسی در حوزه کارآفرینی

کد: 13960518257077397

https://goo.gl/sXVUMV

، ، (اخبار رسمی): علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی می‌توانند با مطالعه مطالب مختلف دو زبانه در سایت زبانگو، علاوه بر فراگیری اصول راه‌اندازی یک کسب و کار موفق، با واژه‌ها و اصطلاحات تخصصی این حوزه نیز آشنا شوند.

فرصت آشنایی با واژه‌های انگلیسی در حوزه کارآفرینی
اخبار و اطلاعات عمومی دو زبانه در سایت زبانگو - www.Zabangu.com

مطالب مربوط به حوزه کارآفرینی را به صورت دو زبانه در سایت زبانگو مطالعه کنید و علاوه بر افزایش دانش خود، زبان انگلیسی خود را نیز تقویت کنید.

به گزارش زبانگو، این سایت با توجه به ظرفیت بالای کشور در حوزه کارآفرینی، اقدام به حمایت از کسب و کارهای نوپا کرده است و مطالب متنوعی را در زمینه موفقیت و سبک زندگی استارتاپی همزمان به فارسی و انگلیسی منتشر می‌کند.

یادگیری زبان انگلیسی به کارآفرینان کمک خواهد کرد تا از مقالات و کتاب‌های مختلف نوشته شده به این زبان بین‌المللی نهایت استفاده را ببرند و از طریق برقراری ارتباط با کارآفرینان غیرایرانی، کسب و کار خود را علاوه بر ایران، در سایر کشورها نیز توسعه دهند.

سایت زبانگو که دارای مجوز از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی است از آدرس zabangu.com قابل مشاهده است.

اپلیکیشن زبانگو نیز از لینک zabangu.com/app قابل دریافت است.

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

زبانگو

زبانگو اولین سایت خبری دارای مجوز در ایران است که در آن می‌توانید مهمترین اخبار و اطلاعات مربوط به ایران و جهان را همزمان به زبان‌های فارسی و انگلیسی بخوانید. علاوه بر انتشار آخرین اخبار و اطلاعات عمومی در حوزه‌های مختلف، زبانگو بستری را برای افراد و کسب و کارها، به ویژه استارتاپ‌ها، فراهم می‌آورد تا دستاوردهایشان را نه تنها با افراد فارسی زبان بلکه با دنیای انگلیسی زبان نیز به اشتراک بگذارند.

اطلاعات تماس خبر
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بازار | فن آوری اطلاعات

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.