کد: 13960518257077397

در سایت دو زبانه زبانگو فراهم شد

فرصت آشنایی با واژه‌های انگلیسی در حوزه کارآفرینی

کد: 13960518257077397

https://goo.gl/sXVUMV

، ، (اخبار رسمی): علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی می‌توانند با مطالعه مطالب مختلف دو زبانه در سایت زبانگو، علاوه بر فراگیری اصول راه‌اندازی یک کسب و کار موفق، با واژه‌ها و اصطلاحات تخصصی این حوزه نیز آشنا شوند.

فرصت آشنایی با واژه‌های انگلیسی در حوزه کارآفرینی
اخبار و اطلاعات عمومی دو زبانه در سایت زبانگو - www.Zabangu.com

مطالب مربوط به حوزه کارآفرینی را به صورت دو زبانه در سایت زبانگو مطالعه کنید و علاوه بر افزایش دانش خود، زبان انگلیسی خود را نیز تقویت کنید.

به گزارش زبانگو، این سایت با توجه به ظرفیت بالای کشور در حوزه کارآفرینی، اقدام به حمایت از کسب و کارهای نوپا کرده است و مطالب متنوعی را در زمینه موفقیت و سبک زندگی استارتاپی همزمان به فارسی و انگلیسی منتشر می‌کند.

یادگیری زبان انگلیسی به کارآفرینان کمک خواهد کرد تا از مقالات و کتاب‌های مختلف نوشته شده به این زبان بین‌المللی نهایت استفاده را ببرند و از طریق برقراری ارتباط با کارآفرینان غیرایرانی، کسب و کار خود را علاوه بر ایران، در سایر کشورها نیز توسعه دهند.

سایت زبانگو که دارای مجوز از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی است از آدرس zabangu.com قابل مشاهده است.

اپلیکیشن زبانگو نیز از لینک zabangu.com/app قابل دریافت است.

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

زبانگو

زبانگو نخستین سایت خبری در ایران است که مهم‌ترین اخبار و اطلاعات مربوط به ایران و جهان در زمینه‌های مختلف از جمله کارآفرینی، تکنولوژی، سبک زندگی، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و غیره را به صورت دو زبانه (همزمان به زبان‌های فارسی و انگلیسی) منتشر می‌کند. این سایت که با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می‌کند، بستری را برای علاقمندان به حوزه‌های مختلف فراهم آورده است تا علاوه بر پیگیری اخبار و افزایش سطح دانش تخصصی و اطلاعات عمومی خود، زبان انگلیسی خود را نیز تقویت کنند. افرادی که تمایل به یادگیری زبان فارسی دارند نیز می‌توانند از مطالب متنوع این سایت استفاده کنند. زبانگو همچنین فرصتی را برای افراد و کسب و کارها، به ویژه استارتاپ‌ها، فراهم آورده است تا دستاوردهایشان را نه تنها با افراد فارسی‌زبان بلکه با دنیای انگلیسی‌زبان نیز به اشتراک بگذارند. امکان معرفی استارتاپ‌ها به صورت رایگان نیز در این سایت وجود دارد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.