اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960522257365230

از سوی نماینده شرکت IMQ تمدید شد:

گواهینامه‌های بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت صنایع غذایی مهیا پروتئین

کد: 13960522257365230

https://goo.gl/jzZzjG

، تهران , (اخبار رسمی): نماینده شرکت IMQ در ایران از تمدید گواهینامه‌های بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت صنایع غذایی مهیا پروتئین خبر داد.

تمدید مجدد گواهینامه های بین المللی سیستم مدیریت کیفیت
گواهینامه‌های بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت صنایع غذایی مهیا پروتئین

به گزارش روابط عمومی صنایع غذایی مهیا پروتئین، مدیر عامل شرکت مرزبان کیفیت با اعلام این خبر گفت: از طرف خود و گروه ممیزی IMQ از هماهنگی‌ها و همکاری‌های مهیا پروتئین طی ممیزی تمدید گواهینامه سیستم مدیریت این شرکت قدردانی می‌کنم. 

آلفرد کارابدیان افزود: بر اساس ممیزی انجام‌شده، مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین از طرف تیم ممیزی IMQ شرایط لازم برای تمدید گواهینامه‌های 9001:2008 ISO 22000:2005 ، ISO 14001:2004 ، ISO و HACCP را احراز کرده است و این موضوع به اطلاع هیئت تصمیم‌گیرنده ثبت و صدور گواهینامه IMQ در ایتالیا رسیده است.

مدیر عامل شرکت مرزبان کیفیت ضمن تبریک این موفقیت گفت: همکاران ما در دفتر IMQ تهران پس از دریافت، اصل گواهینامه‌ها را به همراه سایر مدارک تقدیم صنایع غذایی مهیا پروتئین خواهند کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهیا پروتئین

مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین ، فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه تولید و بسته بندی گوشت گوسفند ، گوساله و مرغ آغاز نموده است. در حال حاضر نزدیک به 150 محصول متفاوت در سبد محصولات مهیا پروتئین قرار داشته و مصرف کنندگان می‌توانند بسته به نیاز با مراجعه به نزدیکترین فروشگاه معتبر محل سکونت خویش ، محصولات مدنظر خود را خریداری کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]