اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960529258506922

شش ایده برای تولید محتوای کسب و کارها در اینستاگرام

کد: 13960529258506922

https://goo.gl/wRLTwX

، تهران , (اخبار رسمی): کسب و کارهای خدمات‌محور در استفاده از قدرتمندترین شبکه‌ها، مثل اینستاگرام دردسر بیشتری دارند چرا که در مورد محتوای پست‌های خود هیچ ایده‌ای ندارند.

۶ ایده برای تولید محتوای کسب و کارها در اینستاگرام
شش ایده برای تولید محتوای کسب و کارها در اینستاگرام

اگر چه بیزینس شما محصول ملموسی ندارد، اما نتایج محسوسی به دست می‌دهد. این بیزینس مشکلاتی را حل می کند که مشتریانتان با آنها دست و پنجه نرم می‌کنند. کافی است کمی خلاق باشید!

شاید در وهله اول اینطور به نظر برسد که بیزینس‌های محصول‌محور به شیوه‌ای ساده‌تر می‌توانند در سکوهای نخستِ تصویری کار خود را تبلیغ کنند،‌ اما در پایان این مقاله خواهید دید که هیچ گونه مشکلی با ایجاد محتواهای هیجان‌انگیز برای تقویم محتوایی در بیزینس‌های خدمات‌محور نخواهد بود.

 

۱. کاردانی خود را به رخ بکشید

اغلب افراد تمایل دارند تا برندها و داستان هایی را دنبال کنند که به گونه‌ای ارزشمند باشند. بهترین راه برای فراهم‌کردن ارزشی که توصیه‌ای مفید در پس آن باشد چیست؟

برای این‌که خود را در زمینه‌ای خبره نشان دهید، نکته‌ها، ترفندها و میان‌برهایی را با دیگران به اشتراک بگذارید. حتی اگر فکر می‌کنید چیزی را که شما می‌دانید دیگران نیز می‌دانند و آن چیز احتمالا درست هم نباشد. هیچگاه موردی را با این عنوان که «بسیار واضح» است کنار نگذارید چرا که همیشه این احتمال هست که همان موردِ به نظر واضح برای مشتریان کنونی و پرانرژیتان چندان هم واضح نباشد. شما به خاطر سر و کار داشتن با حرفه موردنظر، دانشی بیش از آن چه می پندارید در این زمینه دارید.

می‌توانید نکته‌های موردنظر خود را به صورت لایه‌های تزئینی روی عکس هایی زیبا و یا اینفوگرافیک‌ها قرار دهید. همچنین می‌توانید یک ویدئو ۱۵ ثانیه‌ای تهیه کنید و نکته را توضیح  یا نشان دهید. اگر احساس می کنید خلاق نیستید به سادگی یک عکس منتشر کنید و نکته مورد نظر را در قسمت کپشن بنویسید.

 

۲. با استفاده از داستان‌های افراد موفق الهام‌بخش باشید

به عنوان مالک یک بیزینس، باید حداقل چندین داستان مربوط به افراد موفق در کار خود داشته باشید. داستان‌های مشتریان خود را بازگو کنید. این کار به سادگیِ یک توصیه‌نامه کتبی یا شفاهی است؛ می‌تواند یک مطالعه موردی کوچک باشد که در آن در مورد راهبردهای دستیابی به موفقیت صحبت می‌کنید.

نشر عکس‌های قبل و بعد نیز راهبرد بهتری است. مربی‌های ورزش و سلامتی، درماتولوژیست‌ها، آرایشگران، تکنسین‌های ناخن و خیاطان، همه و همه، می‌توانند عکس‌هایی پست کنند که گویاتر از هر گونه متنی بیانگر هنر آنها باشند. البته واضح است که اول از همه به اجازه مشتری نیاز دارید.

 

۳. با نقل قول‌ها الهام‌بخشی کنید

نقل قول افراد معروف می‌تواند بهترین و جذاب‌ترین نوع محتوا باشد. تمام اخبار ما مملو هستند از نقل‌قول هایی از این و آن که جذاب هم به نظر می‌رسند. منظور این نیست که مشتریان خود را در سیلی از نقل‌قول‌های فیلسوفانه غرق کنید اما هر از چندگاهی از مزیت این نقل قول‌ها استفاده کنید.

برای این‌که بتوانید به صورت منظم پست‌‌هایتان را ارسال کنید می‌توانید از سرویس ارسال زماندار و مدیریت پیج اینستاگرام در رونگار پست‌ها را به صورت مرتب روزانه یا هفنگی ارسال کنید.

 

۴. کاری کنید لبخند بزنند

همیشه می‌توان با یک عکس زیبا یا یک لطیفه روز یک نفر را بهتر کرد. اول مطمئن باشید که لطیفه‌ای که در صدد انتشارش هستید متعادل باشد و شما را به دردسر نیندازد. همچنین شوخی مورد نظر شما باید به گونه‌ای باشد که افراد خارج از صنعت شما نیز بتوانند آن را درک کنند. به این فکر کنید که چه چیزی به بیشتر مردم مربوط می‌شود. آیا در مورد دوشنبه بعد از تعطیلات و دل کندن از رختخواب گرم و نرم است یا جمعه هنگام ترک محل کار؟ همه ما تم‌هایی تکراری در زندگیمان داریم.

 

۵. پرده را بالا ببرید

همانطور که یک بیزینس محصول‌محور می‌تواند جلسه طراحی یا خط تولید خود را به معرض نمایش بگذارد، شما نیز می‌توانید فرایند پنهان بیزینس خود را نشان دهید. زمانی که یک مشتری جدید را می‌پذیرید چه می‌کنید؟ چه سوالاتی از آنها می‌پرسید؟ قبل از شروع کار چه تحقیقاتی باید انجام گیرد؟

در صورتی که عکس‌های قبل و بعد دارید، می‌توانید این عکس‌ها و یک ویدئو کوتاه از مراحل میانی این دو را به یکدیگر پیوند بزنید و به مشتری خود این امکان را بدهید تا آغاز و پایان کار را مشاهده کند. این کار همچنین یک فرصت مناسب برای متمایز کردن کار خود از رقبا و روشی برای نمایش برتری فرایندهای کاریتان نسبت به استانداردهای صنعتی است.

 

۶. برای مشکلاتشان راه‌حل‌هایی داشته باشید

افراد اغلب برای دیدن محتویات الهام‌بخش به رسانه‌های اجتماعی سر می‌زنند. در مورد برند خود این‌گونه فکر کنید: این برند نه تنها فهرستی از خدماتی است که انجام می‌شوند، ‌بلکه سبکی از زندگی است که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. آیا آنها از آزادی مالی بهتری برخوردار می‌شوند؟ سلامتی بهتری خواهند داشت؟ می‌توانند وقت بیشتری با خانواده خود بگذرانند؟ اعتماد به نفس بیشتری خواهند داشت؟ تمام اینها پیغام‌های الهام‌بخش مناسبی هستند که شما می‌توانید به وسیله عکس منتقل کنید.

اگر چه بیزینس شما محصول ملموسی ندارد، اما نتایج محسوسی به دست می‌دهد. این بیزینس مشکلاتی را حل می کند که مشتریانتان با آنها دست و پنجه نرم می‌کنند. کافی است کمی خلاق باشید؛ خواهید دید که راه‌های زیادی برای رونق دادن بیزینس خود خواهید داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رونگار

رونگار، راهی آسان برای طراحی، مدیریت انتشار و آنالیز محتوای شبکه های اجتماعیست، برای هر مناسبت طرح های مختلفی آماده شده که با ادیتور اختصاصی رونگار قابل ویرایش و شخصی سازی است. امکان انتشار آنی و زماندار و همچنین انتشار در کلیه شبکه های اجتماعی مطرح بصورت همزمان میسر است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]