اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960611259907397

چرا باید ایده استارتاپ خود را به همه بگویید

کد: 13960611259907397

https://goo.gl/HfVAwN

، (اخبار رسمی): اگرچه بسیاری از بنیان‌گذاران در مورد افشا کردن ایده‌ استارتاپ‌ خود مردد هستند، حقیقت امر این است که کارآفرینان می‌تواند از بیان ایده خود بسیار سود ببرند.

چرا باید ایده استارتاپ خود را به همه بگویید
اخبار و اطلاعات عمومی دو زبانه (همزمان به فارسی و انگلیسی) - www.Zabangu.com

بسیاری از کارآفرینان به خاطر برخی باورهای غلط، از به اشتراک گذاشتن ایده خود هراس دارند. اما در واقع آنها می‌تواند از بیان ایده خود بسیار سود ببرند.

به گزارش سایت خبری دو زبانه زبانگو به نقل از هاف‌پُست، اینها چند باور غلطی است که در بین صاحبان ایده رایج است:

 

باور غلط شماره 1: «من باید ایده استارتاپم را نگه دارم تا زمانی که بهتر شود»

واقعیت: شما باید ایده‌تان را با هر کسی که می‌بینید به اشتراک بگذارید. اگر قصد دارید ایده‌تان را به سرمایه‌گذاران بالقوه ارائه کنید، چرا از قبل تمرین نکنید؟

با به اشتراک گذاشتن ایده‌تان با هر تعداد افرادی که ممکن است، شما می‌توانید در مراحل اولیه، بازخورد بگیرید تا از وقت تلف کردن روی ایده‌ای که نخواهد فروخت، جلوگیری کنید.

 

باور غلط شماره 2: «ایده استارتاپ من آنقدر منحصر به فرد است که نمی‌توان آن را به اشتراک گذاشت»

واقعیت: نه نیست. فقط نگاهی به شرکت‌های بیشماری بیندازید که همان محصول را ارائه می‌دهند.

اگر ایده‌ای برای یک استارتاپ دارید، احتمال خیلی زیادی وجود دارد که تعداد زیادی کارآفرین دیگر دقیقاً در حال کار کردن روی همان ایده باشند.

اما اجازه ندهید این شما را منصرف کند چون شما باید کمتر روی خود ایده و بیشتر روی اینکه قصد دارید چطور آن را اجرا کنید، تمرکز کنید.

 

باور غلط شماره 3: «مردم ایده استارتاپ من را خواهند دزدید»

واقعیت: به احتمال زیاد، نه. احتمال اینکه کسی ایده شما را بدزدد، خیلی کم است. در واقع، به اشتراک گذاشتن ایده‌تان با دیگران، راهی عالی برای جذب علاقه نسبت به شرکت شما است و کمک گرفتن را آسان‌تر می‌کند.

اگر هنوز درباره به اشتراک گذاشتن ایده‌تان با دیگران محتاط هستید، به خاطر داشته باشد:

«اگر کسی هم ایده شما را بدزدد، هرگز علاقه شدیدی که شما به آن دارید را نخواهند داشت چون آن اول به ذهن او نرسیده بود.» – جوئلگسکوین، کارآفرین

این مطلب و سایر اخبار و مطالب متنوع و آموزنده را به صورت دو زبانه (همزمان به فارسی و انگلیسی) در سایت و اپلیکیشن زبانگو مطالعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

زبانگو

زبانگو اولین سایت در نوع خود در ایران است که در آن می‌توانید مطالب آموزنده و جذابی را در حوزه‌های مختلف از جمله موفقیت، سبک زندگی، کسب و کار و فناوری همزمان به زبان‌های فارسی و انگلیسی مطالعه کنید. هدف زبانگو ایجاد انگیزه در خوانندگان برای بهتر زندگی کردن و کمک به تقویت زبان انگلیسی و اطلاعات عمومی آنها در زمینه‌های مختلف است. این سایت همچنین بستری را برای معرفی استارتاپ‌ها فراهم آورده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]