اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960628261557423

تجربه کنید _ قسمت اول

کد: 13960628261557423

https://goo.gl/qqXGWN

، تهران , (اخبار رسمی): حس کنجکاوی و کسب تجربه های جدید از کودکی با انسان است و انسان بدلیل غریزه ای که دارد، دوست دارد موارد جدید را بشناسد و تجربه کند تا حس کنجکاوی خود را برطرف کند.

تجربه کنید _ قسمت اول
تجربه کنید _ قسمت اول

اکثر ما دوست داریم تجربه های جدید داشته باشیم و به دنبال شخصی هستیم که تجربه های چند ساله و چند ماهه خود را در اختیار ما قرار دهد

اکثر ما دوست داریم تجربه‌های جدید داشته باشیم و به دنبال شخصی هستیم  که تجربه‌های چند ساله و چند ماهه خود را در اختیار ما قرار دهد ، این تجربه‌ها شامل خیلی از موضوعات می‌شود از کارهای دستی و هنری گرفته تا ورزش ، تفریح ، کارهای فرهنگی و مسئولیت‌های اجتماعی و غیره  که در ادامه بیشتر توضیح می‌دهیم.

تصور کنید که شخصی به عکاسی علاقه مند است و دوست دارد تجربه عکاسی در کنار فردی که عکاس حرفه ای است داشته باشد تا بتواند از تجربه‌ها و آموزه‌های او بصورت کاربردی استفاده کند

یا شخصی که علاقه مند به کوه و کوهنوردی است و به دنبال فردی است با تجربه که با مسیر‌های کوهنوردی آشناست تا بتواند اورا راهنمایی کند و باهم کوهپیمائی کنند و تجربه کوهنوردی لذت بخشی داشته باشند

و همچنین شما دوست دارید راجع به یک سریال و فیلم مورد  علاقه خود نقد و بررسی با افراد با تجربه داشته باشید و یا با یک دوچرخه سوار حرفه ای تجربه دوچرخه سواری داشته باشید و موارد بسیاری است که بصورت دسته بندی شده در مقالات بعدی توضیح خواهیم داد.

همچنین می‌توانیم باهم تجربه‌های خوب که حس رضایت در افراد ایجاد می‌کند داشته باشیم مثل جمع کردن زباله‌های کوه‌های اطراف تهران و یا بازدید از خانه سالمندان که همه این موارد تجربه‌های جدید است که می‌توانیم دیگران را نیز شریک کنیم و به اجتماع و جامعه خود کمک کنیم.

تجربه محدوده وسیعی از زندگی ما انسان‌ها را در بر می‌گیرد ، وقتی که ما سفر می‌رویم تجربه‌های جدید کسب می‌کنیم ،وقتی با یک شخص با تجربه راجع به موضوع خاصی صحبت می‌کنیم تجربه جدیدی بدست می‌آوریم و بصورت کلی ما هر روز در حال یادگیری تجربه‌های مختلف و متنوعی می‌باشیم که به زندگی ما جهت‌های مختلف می‌دهند.

در مقاله بعدی توضیح خواهیم داد که سایت ایران تراول ادوایس در زمینه تجربه چه فعالیت‌هائی را انجام داده است و چگونه در آینده فعالیت‌های خود را گسترده تر خواهد کرد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران تراول ادوایس

وبسایت ایران تراول ادوایس در نظر دارد تا با دسته بندی جامع و کاربردی از گردشگری و پوشش دادن کلیه اقامتگاه های بوم گردی و خانه های روستایی به مسافران کمک کند تا سفری با تجربه های متفاوت و دلچسب داشته باشند. ایران تراول ادوایس سعی دارد تا با ایجاد تجربه های جدید و لذت بخش خاطره ای خوب و به یاد ماندنی ایجاد کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی