اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960911269997151

کنترل آنی عملکرد مالی کسب و کار با تلگرام

گزارش های نرم افزار حسابداری خود را در تلگرام دریافت کنید

کد: 13960911269997151

https://goo.gl/et6VBA

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از دغدغه‌های هر سازمانی، نظارت کامل بر امور مالی آن سازمان یا کسب و کار است. نرم افزارهای حسابداری انواع گزارش‌ها را به شما ارائه می‌دهند؛ اما برای دریافت این قبیل گزارش‌ها همیشه نیاز به صرف زمان و دسترسی مستقیم به نرم افزار دارید. ما سعی کردیم تا این گزارش‌ها ا را در تلفن همراهتان بگنجانیم!

گزارشها و هشدارهای نرم افزار حسابداری خود را بر روی تلگرام دریافت نمایید
ارائه دهنده نسل جدید نرم افزارهای حسابداری جامع و یکپارچه شرکتی و فروشگاهی با قابلیت اتصال با تلگرام

حسابداران و مدیران می‌توانند از راه دور و در حال سفر از طریق تلگرام گزارش‌های مالی مورد نظر خود را مشاهده کنند، هشدارهای مهم را ببینند و داشبوردهای مدیریتی خود را چک کنند.

حرکت شتابان قطار آپدیت‌های دنیای مجازی و ارتباطات از راه دور، قابل توقف نیست و هر روز شاهد تکنولوژی‌های جدیدی از شرکت‌های مختلف نرم افزاری و شبکه‌های اجتماعی و نرم افزارهای ارتباطی هستیم، شرکت‌های نرم افزار حسابداری هم از این قاعده مستثنی نیستند و درصدد پیوستن هرچه بیشتر به پیشرفت‌های روز دنیای تکنولوژی هستند.

شرکت نرم افزاری قیاس ارائه دهنده‌ی نرم افزارهای حسابداری و مالی با ارائه‌ی امکان جدید اتصال نرم افزار حسابداری به تلگرام گامی‌ نوین در حوزه‌ی کاری خود برداشته است.

امکان اتصال نرم افزار حسابداری به تلگرام به کاربران اجازه می‌دهد که از راه دور وقایع مالی کسب و کار خود مانند گزارش‌های مالی را مشاهده کنند؛ همچنین هشدارهای لازم روی نرم افزار از طریق تلگرام به کاربران یادآوری می‌شود، این امکان جدید برای کارفرمایان و حسابدارانی که مدام در حال سفر هستند، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. آنها می‌توانند از راه دور و در حال سفر از طریق تلگرام گزارش‌های مالی مورد نظر خود را مشاهده کنند، هشدارهای مهم را ببینند و داشبوردهای مدیریتی خود را چک کنند. علاوه بر این کاربران می‌توانند با مشتریان طرف حساب خود از طریق تلگرام در ارتباط باشند.

اگر به سایت قیاس سری بزنیم با مطالعه‌ی خط مشی و ماموریت این شرکت مبنی بر" ارائه‌ی بهترین محصولات نرم افزاری همگام با تکنولوژی روز" می‌توان پیش بینی کرد که این تیم نرم افزاری هر روز خدمات جدیدی منطبق با تکنولوژی روز را برای رفاه حال کاربران خود ارائه خواهد کرد.

در این مسیر پر پیچ و خم، نیاز حسابداران و مدیران مالی روشنگر آینده نرم افزارهای مالی شرکتی است و قیاس نیز از نقطه نظرات و دغدغه‌های شما عزیزان استقبال می‌‌کند. پیشنهاد می‌شود برای ارائه‌ی نظرات و پیشنهادهای خود از طریق شماره تماس 61952 (021) با کارشناسان ما گفتگو کنید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه نرم افزاری قیاس

گروه نرم افزاری قیاس با بیـش از 20 سال حضور در بــازار نرم افزارهای مالی و صنعتی کشور، توانسته است نرم افزارهای خود را در تمامی بستر های موجود وب ، ویندوز و موبایل با استفاده از تکنولوژی و فناوری روز، به بازار ارائه دهد. نرم افزار حسابداری تحت‌ وب یکی از محصولاتی می باشد که ‌برای اولین بار در ایران، کلی فعالیت‌های مالی را با بهترین کیفیت و عملکرد همراه با سرعتی بی نظیر در بستر وب و بصورت آنلاین پیاده‌سازی می کند. در عین حال نرم افزارهای رایگانی را هم برای کاربران اندروید خود قرار داده است که می توان نرم افزار حسابداری رایگان و همچنین نرم افزار فروشگاهی رایگان اندروید را از طریق کافه بازار دریافت بفرمایید. نرم افزار حسابداری بازرگانی، حسابداری تولیدی، حسابداری فروشگاهی ، حسابداری پیمانکاری ، حسابداری خدماتی و همچنین نرم افزارهای مالی، خزانه داری، انبارداری و حقوق و دستمزد از دیگر محصولاتی می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]