کد: 13961119281198350

دانستنی های سفر

کد: 13961119281198350

https://goo.gl/k3aB71

، تهران , (اخبار رسمی): بسیاری از افراد در تابستان به سفر می‌روند؛ اما اگر در این سفرها آماده نباشید ممکن است به شما خوش نگذرد. در هنگام سفر می‌توانید به یک سری از نکات لازم توجه داشته باشید و اهمیت بدهید تا سفر بهتری داشته باشید.

دانستنی های سفر
دانستنی های سفر

یکی دیگر از راه های کاهش هزینه های سفر این است که زودتر اقدام به ررزو کنید.برای گرفتن بلیط هواپیما و یا رزرو هتل، برنامه ها را زودتر بررسی کنید و حداقل یک ماه زودتر اقدام به رزرو و یا پیش خرید کنید.

دانستنی های سفر

  • درسفر انعطاف پذیر باشید

بهترین راه برای کاهش هزینه‌ها و صرفه جویی در پول این است که نسبت به تاریخ مسافرت انعطاف پذیری داشته باشید. اگر می‌توانید از سفر در روزهای آخر هفته بپرهیزید و زمان سفر خود را اوایل و یا اواسط هفته قرار دهید تا مقداری در هزینه‌ها صرفه جویی کرده باشید.

  • همیشه درسفرهایتان فکرتان باز باشد

مسافران صرفه جو معمولا نسبت به مقصد،فکرشان باز است. آنها خود را به برنامه ی سفر محدود نمی‌کنند بلکه اگر ببینند بلیطی ارزان و یا هزینه‌های پایین تری در جای دیگر نسبت به مقصد انتخابی آنها وجود دارد، سرسختی نشان نداده و سریعا مقصد جدید را جایگزین می‌کنند.

  • از نرم افزارهای کارآمد برای سفرخوداستفاده کنید

برخی از نرم افزارها هستند که بهترین‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهند. با داشتن این برنامه‌ها می‌توانید زمانی که نرخ بلیط هواپیما ارزان است و یا هتلی نرخی پایین پیشنهاد می‌دهد را مشاهده و بلافاصله اقدام به رزرو کنید. در این خصوص برنامه‌های کاربردی فراوانی وجود دارد.

  • کمی‌ صبر کنید

در اولین سایت و یا آژانس مسافرتی اقدام به رزرو نکنید، بلکه کمی‌ زمان بگذارید و تمامی‌ هزینه‌های را باهم مقایسه کنید تا بتوانید به بهترین معامله دست یابید. باید ببینید خرید پکیج مسافرتی به صرفه‌تر است و یا بهتر است جدا جدا هر یک از آیتم‌ها را خریداری کنید و در هزینه‌ها صرفه جویی کنید.

حتما بخوانید : خرید بلیط هواپیما

اقامت در مکان‌های جدید را امتحان کنید

تمام گزینه‌ها را برای پیدا کردن ارزان‌ترین محل اقامت در شهر در نظر بگیرید. تنها گزینه‌ی خود را به اقامت در هتل محدود نکنید. در سفر می‌توانید برای کاهش هزینه‌ها در مسافرخانه و یا خوابگاه بمانید و هزینه‌ها را به طور چشمگیری کاهش دهید.

  • زود رزرو کنید

یکی دیگر از راه‌های کاهش هزینه‌های سفر تابستانی این است که زودتر اقدام به ررزو کنید. مثلا برای گرفتن بلیط هواپیما و یا رزرو هتل، برنامه‌ها را زودتر بررسی کنید و حداقل یک ماه زودتر اقدام به رزرو و یا پیش خرید کنید. بدین ترتیب در موعد زمانی مجبور به پرداخت هزینه‌های سنگین نیستید.

  • خوراکی به همراه ببرید.

اگر مسیرهایی طولانی را می‌پیمایید یا می‌خواهید از حضور در شهر مقصد لذت ببرید، حتما با خودتان میان‌وعده غذایی به همراه داشته باشید تا زمانی که گرسنگی حمله کرد مشکلی پیش نیاید. برای مثال می‌توانید آجیل، تخمه آفتاب‌گردان و البته میوه به همراه ببرید.

حتما بخوانید: رزرو هتل

  • بازارها را بشناسید

یکی از اولین کارهایی که انجام می‌دهید این باشد که بازارها و سوپرمارکت‌های محلی را بشناسید. احتمالا نیاز به سبزی و میوه پیدا خواهید کرد و مشخصا این موارد را با خود نمی‌توانید در سفر به همراه ببرید.

  • رستوران‌ها را شناسایی کنید

از افراد محلی بپرسید که کجا غذاهای سالم دارند. بهتر است به سراغ رستوران‌های محلی بروید و توجه زیادی به رستوران‌های زنجیره‌ای معروف نکنید.

  • زمانی که سوالی داشتید، بپرسید

همیشه از افراد محلی و حتی پیش‌خدمت‌ها بپرسید که بهترین گزینه‌ها برای رفتن کجاها هستند. آنها خوب بلدند شما را راهنمایی کنند.

با ما در دلتا724 در تماس باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دلتا724 - Delta724

رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما

منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی