اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961124282197620

گزارشی از حضور شرکت هور در نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی

کد: 13961124282197620

https://goo.gl/T21895

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی امسال فرصت مناسبی را ایجاد کرد تا بتوانیم از دوستان و مشتریان قدیمی خود پذیرایی کنیم. البته آشنا شدن با دوستانی جدید افتخاری صد چندان برای ما بود.

گزارشی از حضور شرکت هور در نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی
گزارشی از حضور شرکت هور در نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی

در این نمایشگاه سعی کردیم دست خالی نباشیم. استقبال از هدایای تبلیغاتی جدید شرکت توسط بازدیدکنندگان از دستاوردهای نمایشگاه تبلیغات برای ما به حساب می‌آمد. این نمایشگاه مانند هر رویداد دیگر پر از لحظات هیجان‌انگیز و گاهی ملالت آور برای ما بود. اول از ناملایمات بگوییم تا بعد بتوانیم با هیجانات آن کام را شیرین کنیم.

نمایشگاه تبلیغات در سکوت خبری برگزار شد. این رویداد مهم درهمه کشورهای صاحب صنعت اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد و صنایع از وجود تبلیغات و بازاریابی کمال استفاده را می‌برند. ولی متاسفانه در کشور ما در بایکوت خبری قرارد داشت و حتی سایت‌های مرتبط بازاریابی به آن نپرداختند. علاوه براین مصادف شدن این ایام با شورش‌های خیابانی امکان اطلاع رسانی مناسب را از طریق پیام رسان‌ها برای شرکت‌کنندگان مختل کرده بود. این مسائل علاوه بر عدم توفیق دیدار برخی از دوستان قدیمی‌ خاطر ما را ناراحت کرد.

بگذریم از این رخدادهای بد و از خوبی‌های آن صحبت کنیم. نکته اول حضور قدرتمند شرکت‌های هدایای تبلیغاتی بود حداقل از لحاظ کمیت تعداد شرکت‌کنندگان قابل قبول و از لحاظ کیفیت نیز نسبتا بهتر از سال‌های قبل بود. شاید گروهی از همکاران این حضور چشمگیر را نوعی تهدید تلقی کنند؛ اما به نظرما با افزایش تعداد شرکت‌ها فضای رقابتی ایجاد می‌شود و درنهایت این رقابت به نفع مشتری تمام خواهد شد و از طرف دیگر شرکت‌هایی که از استاندارهای لازم برخوردار نباشند به طور خودکار از چرخه حذف خواهند شد و صنعت هدایای تبلیغاتی پیشرفت خواهد کرد.

شرکت هدایای تبلیغاتی هور امسال با قدرت در این عرصه ظاهر شد. در خصوص محصولات ارائه شده عمده تلاش ما ارائه خدمتی بود تا کار را برای مشتریان عزیز تسهیل کند؛ لذا از ست‌های هدایای تبلیغاتی گروه‌بندی شده و هدفمند استفاده کردیم. هدفمندی از نظر ما یعنی مشتری دغدغه بسته‌بندی و انتخاب نوع هدیه را نداشته باشد. ما در شرکت هور، هدایای تبلیغاتی را بسته به نوع مخاطب تفکیک کردیم. 

نکته دیگر آزادی عمل مشتری برای انتخاب و تغییر اقلام ست است. به طوری که هرکدام از هدایای تبلیغاتی داخل ست‌ها که مورد علاقه نبود با هدایای تبلیغاتی دیگری جایگزین، حذف و یا سفارشی سازی می‌شود. علاوه براین درنمایشگاه تبلیغات و بازاریابی بازدیدکنندگان با بیش از 150 محصول شرکت هور آشنا شدند. دیگر امکانی که بازدیدکنندگان از آن بهره‌مند شدند تخفیف‌های ویژه‌ای بود که مقارن با ایام برای مشتریان در نظر گرفتیم.

با شما بودن همواره برای ما شادی است و صد البته  آموزنده. ما در این نمایشگاه متوجه کاستی و توقعات به حق مشتریان خود شدیم  و از فردای آن برای رفع مسائل مطرح شده برنامه ریزی کرده‌ایم. از شما یاد گرفتیم تا برای شما بهتر کار کنیم.

به امید دیدار در فرصت‌های بعدی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت هور ( هدایای تبلیغاتی )

شرکت هور واردکننده و عرضه کننده و مشاور دهنده در خصوص هدایای تبلیغاتی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]