اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961130283216922

اگر زمان زیادی برای مدیریت شبکه های اجتماعی ندارید؛

با صرف کمترین زمان شبکه های اجتماعی را مدیریت کنید

کد: 13961130283216922

https://goo.gl/iaE1Ld

، تهران , (اخبار رسمی): اگر شما عاشق شبکه‌ی اجتماعی هستید؛ اما زمان زیادی در اختیار ندارید راه‌هایی برای شما وجود دارد اگر از مدیریت شبکه اجتماعی خود لذت ببرید. چیزی که از آن صحبت می‌کنم یک راه راحت برای برنامه‌ریزی و مدیریت شبکه اجتماعی است که زمان و همروان خود را محفوظ نگهدارید.

با صرف کمترین زمان شبکه های اجتماعی را مدیریت کنید
با صرف کمترین زمان شبکه های اجتماعی را مدیریت کنید

با استفاده از سایت رونگار می‌توانید پست‌های خود را آماده کرده و بصورت هم‌زمان و در همه شبکه‌های اجتماعی بصورت زمان‌دار منتشر کنید

ساخت استراتژی برای شبکه‌ی اجتماعی خود

خلق روش‌های جدید هر ماه برای گردش شبکه ی اجتماعی راهی نیست که به نفع شما باشند. از طرف دیگر یک برنامه‌ی دقیق به همراه هدف‌های مشخص و تاکتیک مشخص چیزی است که سود بسیاری برای شما دارد. وقت گذاشتن برای شناخت برنامه‌ی استراتژیک مناسب برای شبکه اجتماعی در وقت شما صرف جویی می‌کند. ممکن است فکر کنید که این برنامه ارزشی ندارد در حالی که درگیر ساخت محتوای جدید هستید یا زمانی که از یک کمپین جاماندید یا استقبال مناسب را دریافت نمی‌کنید؛ اما اگر این برنامه را درست بریزید نه تنها در زمان خود صرفه جویی می‌کنید، بلکه این استراتژی به شما کمک می‌کند که هر چیزی را در زمان مناسب انجام دهید و به اهداف خود برسید.

ساخت محتوا و انتشار دسته‌بندی شده

ساخت یک سری از ویدیو عالی عمل می‌کند. شما می‌توانید یک مجموعه از فیلم‌ها و یا یک فیلم واحد تهیه کنید و بصورت دسته بندی شده در وبلاگ و وبسایت خود منتشر کنید. برای تصاویر خود سعی کنید از یک قالب و ظاهر برند خود پیروی کرده و همه‌ی عکس‌های مرتبط با مناسبت‌ها در یک سال را هم‌زمان در یک نشست خلق کنید و برای زمان مشخص خود آنها را آماده کنید. مانند سال نو و سایر مناسبت‌ها. تصاویر مرتبط با مناسبت‌ها را در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کنید. برای این کار و صرفه جویی در زمان خود می‌توانید از تصاویر آماده مناسبت‌ها در سایت رونگار استفاده کنید.

زمان‌بندی محتوا برای شبکه اجتماعی

پس از آنکه محتوای خود را تهیه کردید می‌توانید برای کاهش زمان صرف شده خود از ابزارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید. شاید در برخی از روزها و یا مناسبت‌ها امکان آن را نداشته باشید به شبکه‌های اجتماعی خود پست ارسال کنید یا اینکه نتوانید برای پست فرستادن به هر شبکه اجتماعی وارد شده و خارج شوید که بهترین کار آن است که با یک برنامه به همه‌ی اکانت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خود یک جا متصل هستید و زمان شما بسیار کمتر مصرف می‌شود. با استفاده از رونگار می‌توانید پست‌های خود را آماده کرده و بصورت همزمان و در همه شبکه‌های اجتماعی بصورت زماندار منتشر کنید. برای استفاده از این امکان نیز می‌توانید در سایت رونگار ثبت نام کنید.

اگر شما در در برنامه‌ریزی شکست می‌خورید پس شما برنامه‌ی شکست خودتان را می‌ریزید

با یک برنامه کاری مناسب می‌توان بیشترین کار را در کمترین فرصتانجام داد در صورتی که بدانید چه کاری روزانه هفتگی و ماهانه باید انجام شود و نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید. اگر کاری است که از آن بیزارید پس آن را اول از همه به دست اپلیکیشن یا کس دیگری بسپارید و اگر عاشق انجام کاری هستید خب پس , انجامش دهید!

از یک لیست کار‌های روزانه استفاده کنید تا از زمان با ارزش خود حفاظت کنید.

منبع: وبلاگ مطالب آموزشی رونگار

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رونگار

رونگار، راهی آسان برای طراحی، مدیریت انتشار و آنالیز محتوای شبکه های اجتماعیست، برای هر مناسبت طرح های مختلفی آماده شده که با ادیتور اختصاصی رونگار قابل ویرایش و شخصی سازی است. امکان انتشار آنی و زماندار و همچنین انتشار در کلیه شبکه های اجتماعی مطرح بصورت همزمان میسر است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]