اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970118290134763

افزایش ضریب امنیت اکانت پی‌پینگ با راه‌اندازی پسورد دو مرحله‌ای

کد: 13970118290134763

https://goo.gl/L45wgb

، تهران , (اخبار رسمی): قابلیت ثبت رمز دو مرحله‌ای (2FA) گوگل که به‌تازگی در پی پینگ راه‌اندازی شده، ضریب امنیت انتقال وجه شما را به میزان چشم‌گیری افزایش می‌دهد.

افزایش ضریب امنیت اکانت پی پینگ با راه‌اندازی پسورد دو مرحله‌ای
افزایش ضریب امنیت اکانت پی‌پینگ با راه‌اندازی پسورد دو مرحله‌ای

قابلیت ثبت رمز دومرحله‌ای (2FA) گوگل که به‌تازگی در پی پینگ راه‌اندازی شده، ضریب امنیت انتقال وجه شما را به میزان چشم‌گیری افزایش می‌دهد. با این قابلیت جدید شما در دو مرحله به اکانت خود دسترسی خواهید داشت و این به معنای اطمینان خاطر بیشتر در انتقالات و ضریب ایمنی بیشتر خواهد بود. فرقی نمی‌کند اکانت شما شخصی یا تجاری باشد همه می‌توانند از این قابلیت جدید پی پینگ استفاده کنند.

شیوه راه‌اندازی رمز دومرحله‌ای (2FA) گوگل
برای راه‌اندازی این سرویس جدید کافی است از قسمت تنظیمات وارد پروفایل خودتان شوید و در بخش امنیت رمز دومرحله‌ای خود را فعال کنید:

با فعال‌سازی اکانت دومرحله‌ای یک صفحه جدید در مقابل شما گشوده خواهد شد که بارکدی بر روی آن درج‌شده در این مرحله لازم است نرم‌افزار Google Authenticator را در تلفن همراه خود نصب کنید و بارگزاری بارکد رمز دوم خود را به‌صورت اختصاصی و با هر بار لاگین در سایت دریافت کنید تا از این‌ پس با خیال آسوده‌تری انتقال وجوه خود را انجام دهید.
با هر بار لاگین کد شش‌رقمی به تلفن همراهتان وارد می‌شود که باید آن را در قسمت کد فعال‌سازی وارد کنید.

درصورتی‌که به هر دلیل تلفن همراه خود را گم کردید می‌توانید با پشتیبانی پی پینگ تماس بگیرید تا به شما در بازیابی اکانتتان کمک کنند. در اختیار داشتن backup code هم می‌تواند به شما در بازیابی اطلاعاتتان کمک کند.

Google Authenticator چیست؟
اپلیکیشنی است که با کمک تلفن همراه هوشمند امنیت اکانت شما در سایت‌های مختلف را به میزان قابل‌توجهی افزایش می‌دهد و مشکلات امنیتی احتمالی را برطرف خواهد کرد.
شیوه کار Google Authenticator به این صورت است که با تولید کدهای تصدیق اصالت مرحله دوم دسترسی هر فردی به‌غیراز شمارا به اکانتتان غیرممکن می‌کند.
به‌این‌ترتیب که وقتی شما با نام کاربری و رمز عبورتان وارد اکانت خود شدید یک کادر دیگر مشاهده خواهید کرد که می‌بایست کدی که از طریق Google Authenticator دریافت کرده‌اید را در آن وارد کنید. این کد تنها 30 ثانیه اعتبار دارد و درصورتی‌که در این مدت از آن استفاده نکنید باید رمز دوم جدیدی را دریافت کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پی پینگ (payping)

پی پینگ یک درگاه پرداخت آنلاین است. در پی پینگ هر شخص یا بیزینس درگاه پرداخت خود را دارد. با عضویت در پی پینگ شما نام کاربری برای خود انتخاب می کنید و بعداز آن صفحه هر عضو بصورت payping.ir/username می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار