اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970119290268069

مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری

نرم افزار CRM چیست؟

کد: 13970119290268069

https://goo.gl/mcwvYR

، تهران , (اخبار رسمی): نرم افزار CRM نرم‌افزاری است برای سرعت بخشیدن، کاهش هزینه‌ها و بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش که با هدف شناسایی و حذب مشتریان، راضی نگه داشتن آن‌ها، تبدیل به مشتری دایمی و حفظ رابطه طولانی مدت با مشتری طراحی و تولید شده است.

نرم افزار CRM  چیست؟
نرم افزار CRM چیست؟

نرم افزار CRM برای کمک به کسب‌و‌کارها با اهداف کلی مدیریت ارتباط با مشتری طراحی شده است

تمرکز اصلی مدیریت نرم افزار CRM ( نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری) ، ارتقاء کیفیت ارتباط بین یک سازمان و مشتریان آن، همراه با توانمندسازی فروش و مدیریت حجم کار تیم فروش با کارایی و آسایش است. این تکنیک‌ها از طریق ذخیره‌سازی و سازمان داده‌های مشتری بهبود می‌یابد و علاوه بر این منجر به فروش و اطلاعات بازاریابی می‌شود.

نرم افزار مانند دوربینی است که تمامی وقایع  میان پرسنل و مشتریان را ضبط می‌کند و شما می‌توانید بدون محدودیت جغرافیایی آن‌ها را مشاهده کنید و فعالیت‌ها را زمان‌بندی، یکپارچه و مدیریت کنید هزینه‌های ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش را کاهش دهید و از طریق گزارشات تحلیلی برنامه بازاریابی و فروش خود را بهینه کنید.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM ) می‌تواند به کسب‌و‌کار فرصت‌های جدید فروش و بهبود تلاش‌های داخلی برای سازماندهی در اطراف اهداف کلیدی کمک کند.

یکی از مزایای کلیدی سیستم CRM این است که تمام اطلاعات مشتری را به یک رابط کاربری آسان به یکپارچه تبدیل کند، از بین بردن نیاز به صفحه‌های جداگانه مستقل، اسناد و ابزارهای مختلف برای کسب‌و‌کار. این یک دیدگاه انحصاری از کل چرخه عمر مشتری، از اطلاعات شخصی اساسی تا ارتباطات ضبط شده با کارکنان را می‌دهد.

ابزار crm نه تنها برای اطلاع‌رسانی در مورد ارتباطات مشتری، بلکه در مورد فروشندگان، شرکا و تامین‌کنندگان نیز استفاده می‌شود.

برنامه‌های کاربردی CRM عمدتا شامل ابزارهایی هستند که به کاربران امکان می‌دهد ایمیل‌های خود را ردیابی و ثبت‌نام کنند، تاریخ‌ها و پرونده‌ها را ضمیمه کنند، از سرویس‌های تحویل داده شده و خدمات غیرمستقیم مطلع شوند، نظارت بر نقص‌ها و پیگیری‌ها و دسته‌بندی مسائل و احتمالات. بسیاری از نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری در حال حاضر ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهند که نظارت بر عملکرد و کارایی را در نظر می‌گیرند همچنین، برای گروه کوچک نرم‌افزار CRM رایگان نیز در دسترس هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری (مُدام)

مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری “مدام” رسالت خود را تسهیل دستیابی مدیران و کارشناسان سازمان ها به دانش به روز و کاربردی مهمترین و موثرترین منطق کسب و کار امروز یعنی “مشتری گرایی” قرار داده است. بومی کردن این دانش با استفاده از تجارب بدست آمده و الگو برداری مهمترین هدف “مدام” است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار