اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970127291204923

رونمایی از پشتیبان‌گیری آنلاین ابری در نسخه جدید حسابداری پارمیس همراه

به زودی نسخه جدید حسابداری پارمیس همراه، با تغییرات ساختاری منتشر می‌شود

کد: 13970127291204923

https://goo.gl/H8NuAA

، تهران , (اخبار رسمی): روابط عمومی پارمیس، به اطلاع کاربران «پارمیس همراه» می‌رساند که در جدیدترین نسخه این اپلیکیشن، امکانی با عنوان "پشتیبان‌گیری آنلاین" با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران، به پلتفرم‌های اندروید و iOS اضافه شده است که به زودی از آن رونمایی می‌شود.

به زودی نسخه جدید حسابداری پارمیس همراه، با تغییرات ساختاری منتشر می شود!
رونمایی از پشتیبانگیری آنلاین ابری در نسخه جدید حسابداری پارمیس همراه

پارمیس همراه تاکنون امکان پشتیبان گیری خودکار با هر بار خروج از برنامه و پشتیبان گیری به صورت دستی و ارسال به حافظه دیگر را داشت. اما پشتیبان گیری آنلاین تفاوت مهمی با روش های پشتیبان گیری قبلی دارد.

به زودی اپلیکیشن حسابداری شخصی پارمیس همراه با امکاناتی متفاوت و تغییرات ساختاری منتشر میشود.

روابط عمومی پارمیس، به اطلاع کاربران «پارمیس همراه» می‌رساند که در جدیدترین نسخه این اپلیکیشن، امکانی با عنوان "پشتیبان‌گیری آنلاین" با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران، به پلتفرم‌های اندروید و iOS اضافه شده است که به زودی از آن رونمایی می‌شود.

حسابداری پارمیس همراه با داشتن امکانات بی‌شماری که برای حسابداری شخصی، خانوادگی و رسیدگی به امور مالی افراد مناسب است، یکی از محبوبترین اپلیکیشن‌های ایرانی در میان کاربران است که توانسته در طی سال‌های فعالیت خود به مرور با توجه به نیازهای کاربرانش امکانات جدید و کاربردی بسیاری را به برنامه اضافه کند و همواره رضایت کاربرانش را جلب کند.

با توجه به اینکه کاربران «پارمیس همراه» تاکنون چندین مورد از بین رفتن اطلاعات بر اثر ربوده شدن تلفن همراه، حذف شدن بکاپ‌ها، پاک شدن حافظه و ... را به تیم پشتیبانی پارمیس همراه گزارش کرده‌اند؛ از مدتی پیش درخواست اضافه شدن امکانی با عنوان پشتیبان‌گیری آنلاین به برنامه را برای پیشگیری مشکل داشتند.

قابل ذکر است که پارمیس همراه تاکنون امکان پشتیبان‌گیری خودکار با هر بار خروج از برنامه و همچنین پشتیبان‌گیری به صورت دستی و ارسال به حافظه‌های دیگر را داشت. اما پشتیبان‌گیری آنلاین تفاوت بسیار مهمی با روش‌های پشتیبان‌گیری قبلی دارد.

با فعال کردن این امکان در برنامه دیگر نیازی نیست که نگران از دست رفتن اطلاعات باشید. چرا که برنامه به صورت خودکار از اطلاعات مالی شما پشتیبان تهیه می‌کند و این اطلاعات را روی سرورهای امن کلودی پارمیس نگهداری می‌کند تا هر زمان که نیاز به دسترسی به این داده‌ها بود، فایل‌های پشتیبان در اختیار کاربران قرار بگیرد و بتواند مجدداً آن‌ها را بازیابی کنند.

از آنجایی که اطلاعات مالی برای افراد حائز اهمیت است و استفاده از اپلیکیشن حسابداری در مدت زمان طولانی باعث وابستگی افراد به این اطلاعات می‌شود، لذا فناوری اطلاعات پارمیس با توجه به درخواست کاربران و منابعی که در دست داشت و همچنین با استفاده از جدیدترین دانش برنامه‌نویسی این امکان را در نسخه جدید به کاربران ارائه می‌کند که از داده‌های خود در سرور کلودی پارمیس به صورت آنلاین بکاپ تهیه کنند.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که آیا برنامه همچنان رایگان خواهد بود یا خیر؟

علاوه بر بکاپ‌گیری آنلاین، در نسخه جدید برنامه شاهد اضافه شدن بخشی با نام "کسب امتیاز" خواهیم بود. با این تغییر، کاربران جدید پارمیس همراه از این پس برای استفاده از تمامی بخش‌های برنامه نیازمند کسب امتیاز خواهند بود. در نتیجه استفاده از برنامه همچنان رایگان است اما محدودیت‌هایی در برخی قسمت‌ها اعمال می‌شود که با داشتن امتیاز کافی می‌توانید از این امکانات نیز بهره‌مند شوید. استفاده از پشتیبان‌گیری آنلاین نیز یکی از همین قابلیت‌هایی است که برای استفاده از آن نیازمند کسب امتیاز خواهید بود.

کاربران قدیمی پارمیس همراه که از قبل حساب کاربری خود را در برنامه ایجاد کرده بودند توجه داشته باشند که با نصب نسخه جدید برنامه، امکاناتی که تاکنون در برنامه از آن استفاده می‌کردند همچنان به صورت نامحدود رایگان خواهد ماند و تنها قابلیت پشتیبان‌گیری آنلاین و دیگر امکانات جدیدی که از این پس به برنامه اضافه می‌شود دارای محدودیت خواهد بود؛ که با استفاده از روش‌های مختلفی که برای کسب امتیاز در نظر گرفته شده است می‌توانند با کسب امتیاز لازم این بخش‌ها را نیز فعال کنند. 

شایان ذکر است کاربران جدیدی که به جمع پارمیس می‌پیوندند نیز به صورت محدود می‌توانند از امکانات برنامه به صورت رایگان بهره ببرند اما برای فعال کردن سایر بخش‌ها نیازمند کسب امتیاز هستند.

در خبرهای بعدی روش‌های کسب امتیاز در اپلیکیشن حسابداری شخصی پارمیس همراه برای کاربران بیشتر توضیح داده خواهد شد.

منتظر آپدیت متفاوت پارمیس همراه باشید.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند بهکانال آموزش و اطلاع‌رسانی پارمیس همراه در تلگرام مراجعه کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار حسابداری پارمیس

نرم افزارهای حسابداری و مالی پارمیس

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]