اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970216294388719

دومین برنامه هفته هنرهای دیجیتال اینورس (IDAW)

کد: 13970216294388719

https://goo.gl/rBZXCX

، تهران , (اخبار رسمی): دومین برنامه "هفته هنرهای دیجیتال اینورس" از روز شنبه، 22 اردیبهشت‌ماه سال 97 آغاز خواهد شد. در این رویداد بیش از 25 برنامه ارائه شده که از نظر ماهیت برگزاری در سه دسته‌بندی Lecture، Artist Talk و Performance قرار می‌گیرند.

دومین برنامه هفته هنرهای دیجیتال اینورس (IDAW)
دومین برنامه هفته هنرهای دیجیتال اینورس (IDAW)

دومین برنامه "هفته هنرهای دیجیتال اینورس" از روز شنبه، 22 اردیبهشت‌ماه سال 97 آغاز خواهد شد. در این رویداد بیش از 25 برنامه ارائه شده که از نظر ماهیت برگزاری در سه دسته‌بندی Lecture، Artist Talk و Performance قرار می‌گیرند. پرداخت هزینه برنامه‌ها بر اساس روز و یا روزهای مورد نظر علاقه‌مندان انجام می‌شود و با خرید هم زمان چند روز، تخفیف دریافت خواهید کرد. هزینه درنظر گرفته شده برای هر روز، براساس میزان ساعات آموزشی و محتوای آن متفاوت است. موضوعات هر روز به ترتیب برگزاری به شرح زیر است:

روز شنبه، 22 اردیبهشت، موضوع "Graphic Design & Advertisement"

روز یکشنبه، 23 اردیبهشت، موضوع "Motion Design"

روز دوشنبه، 24 اردیبهشت، موضوع "VFX & New Media"

روز سه‌شنبه، 25 اردیبهشت، موضوع "Sound & Interactive"

روز چهارشنبه، 26 اردیبهشت، موضوع "Illustration"

روز پنجشنبه، 27 اردیبهشت، موضوع "Animation"

روز جمعه، 28 اردیبهشت، موضوع"Game"

در هر روز این هفته حداقل 3 برنامه برگزار می‌شود و همچنین در طی هفته از طریق ویدئو کنفرانس، میهمانانی از شرکت‌های ILM، MPC و Disney خواهیم داشت.

شرکت در تمامی برنامه‌ها، برای عموم علاقمندان آزاد بوده و محدودیتی در ثبت‌نام افراد وجود ندارد.

موضوعات انتخاب‌شده برای هر روز با یکدیگر مرتبط بوده ولی پیش‌نیاز یکدیگر نیستند؛ از همین رو، شرکت‌کنندگانی که موفق به حضور در یک یا چند برنامه روز انتخابی خود نمی‌شوند، برای حضور در برنامه‌های دیگر آن روز دچار مشکل نخواهند شد. با این‌حال اکیداً پیشنهاد می‌کنیم که برای بهره‌وری بیشتر، پس از ثبت‌نام، در تمامی برنامه‌های روز یا روزهای مورد نظر خود شرکت کنید.

استفاده از محتوای آموزشی این رویداد تنها به صورت حضوری بوده و هیچیک از برنامه‌ها در آینده بصورت آنلاین یا پکیج ارائه نخواهند شد.

با توجه به محدود‌بودن ظرفیت (۴۰ نفر در هر روز)، اولویت با افرادیست که ثبت‌نام خود را زودتر انجام می‌دهند. با اطلاع‌رسانی اولیه این رویداد در شبکه‌های اجتماعی اینورس، تاکنون بخشی از ظرفیت برنامه‌ها تکمیل شده است. درصورتی که مایل به شرکت‌کردن در این رویداد هستید، همین حالا ثبت‌نام خود را انجام دهید.

ثبت‌نام در دومین برنامه هفته هنرهای دیجیتال اینورس (IDAW)

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مدرسه تخصصی هنر و دیزاین اینورس

مدرسه اینورس در 17 آذر 1387، به عنوان نخستین مدرسه تخصصی هنرهای دیجیتال با هدف تغییر در بستر آموزشی تاسیس شده است. نام آن نشانه معکوس بودن و ساختار‌شکنی در شرایط آموزشی راکد و ثابت در ایران انتخاب شده و اکنون پس از گذشت 10 سال فعالیت تخصصی در حوزه هنرهای دیجیتال و غیر دیجیتال، صاحب نامی معتبر و پرآوازه است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | هنرهای تجسمی