کد: 13970304297398558

ارتقا و بهینه‌سازی سایت رسانه دیجیتال شهر 

کد: 13970304297398558

https://goo.gl/UKD6EP

، اصفهان ، (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید رسانه دیجیتال شهر  از  1397/3/5 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت رسانه دیجیتال شهر 
اولین قسمت از سایت

به گزارش روابط عمومی رسانه دیجیتال شهر، وب‌سایت این شرکت فعال در حوزه IT از تاریخ 1397/3/5 به روز رسانی می‌شود و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس connectit.ir در دسترس مشتریان و علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

براساس این گزارش، در به‌روزرسانی تازه وب‌سایت، بخش‌های تعرفه‌ها و توضیحات مجموعه خدمات به فهرست وب‌سایت اضافه و مشاهده‌ کلیه امکانات و خدمات قابل ارائه برای مخاطبان میسر شده است.

رئس هیئت مدیره رسانه دیجیتال شهر با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و مخاطبان و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: ساده‌سازی بیان فرآیند مجموعه خدمات برای عموم کاربران در اولویت طراحی این وب‌سایت بوده است.

او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت بر شمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال رونمایی از روش نوین ثبت‌نام افراد در این مجموعه خدمات هستیم.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانکتیت - Connectit

تنها ارائه دهنده‌ی تخصصی خدمات تبلیغاتی و افزایش فروش بر بستر وای فای. جهت افزایش فروش وکسب رضایت بیشتر مشتری می توانید متفاوت ترین خدمات دیجیتالی در حوزه تبلیغات به مشتریانتان عرضه نمایید.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.