به منظور تکریم، تسریع و تسهیل کار مراجعین؛

میز خدمت در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران افتتاح شد

کد: 13970405302298803

https://goo.gl/tVnAfH

، ساری , (اخبار رسمی): با حضور سید حسین درویشی سرپرست، امیر جمشیدی معاون فنی و آموزشی و جمعی از کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران امروز میز خدمت افتتاح شد.

میز خدمت دراداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران  افتتاح گردید
میز خدمت در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران افتتاح شد

حضور منظم و روزانه مسئولین و روسای ادارات در کنار کارشناسان میز خدمت و انتقال برنامه ملاقات‌های عمومی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران به میز خدمت انجام خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران، در پی دستور محمد اسلامی استاندار مازندران مبنی بر استقرار میز خدمت از روز چهارشنبه 30 خرداد به صورت رسمی در طبقه همکف ساختمان اداره کل مستقر و افتتاح شد.

از این پس کلیه خدمات اداری مورد نیاز متقاضیان تنها با مراجعه به میز خدمت توسط کارشناسان اداره در حداقل زمان ممکن هدایت و راهنمایی، پیگیری و پاسخ داده خواهد شد.

درویشی در این مراسم گفت: واژه میز خدمت برای دستگاه‌های اجرایی جدید نیست و تمامی افرادی که در ادارات دولتی مشغول خدمت هستند به نوعی پاسخگوی ارباب رجوع بوده منتها در شرایط کنونی مدل خدمت‌رسانی عوض شده است به گونه‌ای که وقت و زمان متقاضیان و ارباب رجوع‌ها گرفته نمی‌شود، به همین دلیل وقتی میزی برای ارائه انجام کار اختصاص داده می‌شود به آن میز خدمت گفته می‌شود.

وی ادامه داد: استقرار میز خدمت در مکانی مشخص طبق دستورالعمل کاری ظاهری است که محتوا و ارزش این کار در دو بعد ظاهری و باطنی باید برای مردم ملموس باشد. در بعد ظاهری بازرسی بیاید و ظواهر کار را در ارتباط با این فرآیند مشاهده کند و در باطن، کارکنان اداره باید برای انجام کار به وجدان خود رجوع کنند.

وی اظهار داشت: باید مقدار کار درست و خدمات ارائه شده برای مردم هر روز سنجیده شده و برای رفع مشکلات باید هر روز قضاوت شود. در واقع در بعد باطنی و وجدان کاری است که باید با سیاست‌های نظام و سیاست‌ها و منویات مقام معظم رهبری در حوزه اشتغال و رونق کسب‌وکار ارزیابی شود که چقدر و چه اندازه اداره توانسته است کارایی و اثربخشی داشته باشد.

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران گفت: طبق دستورالعمل صادره این دستگاه مکلف شد میز خدمت را هر چه سریعتر راه‌اندازی کند، لذا؛ براساس اهمیت موضوع مرضیه رمضان زاده مسئول حقوق شهروندی اداره کل را به‌عنوان نماینده تام الاختیارو مسئول نظارت وپیگیری استقرار میزخدمت در تمام مراکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان منصوب شد.

سرپرست اداره کل در ادامه افزود: باید برای مردم از همه تلاش و کوششمان در جهت رفع کاستی‌ها و کمبودها بهره بگیریم.

شایان ذکر است سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای در پایان این مراسم خواهان حضور منظم و روزانه مسئولین و روسای ادارات در کنار کارشناسان میز خدمت شد و در این برنامه وعده‌ی انتقال برنامه ملاقات‌های عمومی خود را در روزهای سه‌شنبه، به میز خدمت داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان مازندران

روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان مازندران

اطلاعات تماس
  • 011332*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | حقوقی و قانون