اطلاعات تماس
  • 0214*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970416303768778

چگونه لکه‌های مختلف را از روی لباس پاک کنیم؟

کد: 13970416303768778

https://goo.gl/Vfzcrc

، تهران , (اخبار رسمی): در این مقاله درباره این مورد که چگونه لکه‌های مختلف را از روی لباس پاک کنیم صحبت خواهد شد.

چگونه لکه های مختلف را از روی لباس پاک کنیم؟ | خشکشویی انلاین حباب
چگونه لکه‌های مختلف را از روی لباس پاک کنیم؟

لکه آدامس

اگر آدامس به لباستان چسبیده وهیچ راهی برای پاک کردن آن به ذهن شما نمی‌رسد در اینجا با چند روش خوب با استفاده سرکه، الکل، اتو، یخ و... آشنا خواهید شدکه به راحتی از شر چسبندگی آدامس به لباس راحت بشوید.

یخ

لباس را تا کنید و در داخل یک پلاستیک قرار دهید و محکم ببندید و به مدت چند ساعت متوالی در داخل فریزر قرار دهید و سعی کنید آن را در محلی قرار دهید که با سایر مواد فریزر تماس نداشته باشد و آلوده یا کثیف نشود. سپس لباس را از فریزر بیرون آورید و با استفاده از چاقو، آدامس را به راحتی از لباس جدا کنید.

آب جوش

قسمتی از لباس که آدامس  به آن چسبیده را داخل ظرف آب جوش قرار داده و با کمک یک چاقو یا مسواک آدامس رو بتراشید. سپس لباس را خشک کرده و دوباره این کار را تکرار کنید و یا می‌توان از یک کتری آب جوش هم استفاده کنید، به این‌صورت که آن قسمت از لباس که آدامس به آن چسبیده را جلوی لوله کتری قرار داده و اجازه دهید تا بخار آب آدامس را نرم کند و در مرحله بعد با کمک مسواک یا چاقو آن را جدا کنید.

الکل

برای لباس یا پارچه‌های ظریف با کمک یک اسفنج ابری که مقداری الکل روی آن ریخته‌اید، محل چسبیدن آدامس را مالش داده و چند دقیقه‌ای صبر کنید و سپس به وسیله چاقو یا قاشق چوبی آن را به آرامی جدا کرده و با نرم‌کننده شستشو دهید.

اتو

قسمت آدامس چسبیده لباس را روی یک مقوا قرار دهید به شکلی  که آدامس دقیقا بین مقوا و لباس قرار داشته باشد و شروع به اتوکشیدن بر روی لباس کنید و این کار را ادامه دهید تا آدامس کم‌کم به مقوا بچسبد و از لباس جدا شود. در انتها پس از جدا شدن آدامس لباس را بشورید.

کره بادام زمینی

تمام سطح  آدامس چسبیده لباس را کاملا با کره بادام زمینی بپوشانید و کمی صبر کنید تا کره باعث نرم شدن آدامس شود (البته  توجه داشته باشید که کره بادام زمینی در محل چسبیدگی لکه چربی باقی خواهد گذاشت، بنابراین بلافاصله لباس را شسته وهنگام  شستشوی آن از لکه بر روغن  استفاده کنیم). بعد از نرم شدن آدامس آن را به وسیله یک چاقو یا مسواک به آرامی از لباس جدا کنید.

سرکه

برای استفاده بهتر وموثرتر، ابتدا یک فنجان سرکه را در مایکروفر گذاشته تا کاملا داغ شود و به مرحله جوش برسد و یک مسواک را به سرکه آغشته کنید و روی محل چسبیدگی آدامس روی پارچه بکشید واین کار را تا جایی که امکان دارد سریع وپشت سرهم انجام دهید تا از داغی سرکه کم نشود، زیرا داغی آن باعث جدا شدن آدامس از لباس می‌شود .بعد جدا شدن آدامس آن را  تمیز بشوئید تا بوی سرکه ندهد.

صابون مایع

مقدار کمی از صابون مایع را روی قسمتی از لباس که آدامس به آن  چسبیده، ریخته و با مسواک به ارامی روی آدامس کشیده و با کمک چاقو آدامس را از لباس جدا کنید. در آخر کار لباس را تمیز بشوئید.

اسپری مو

این شیوه به نسبت سایر روش‌ها راحت‌تر است به این شکل که کافی است روی آدامس را اسپری مو بزنید. این کار باعث می‌شود که آدامس سفت شده و به آسانی از لباس جدا می‌شود. سپس لباس را بشوئید.

نوار چسب

روی محل چسبیدن آدامس  را با نوار چسب پوشانده واین کار را آنقدر تکرار کنید که تمام آدامس به کلی از روی لباس جدا شود. 

گازوئیل یا بنزین

با استفاده کمی  بنزین یا گازوئیل به عنوان حلال بر روی آدامس به کمک چاقو آن را از روی لباس جدا کنید. سپس آن را تمیز بشورید تا بو ندهد.

Good off

یک پاک‌کننده قوی که روی لکه‌ها بسیار موثر است و در اغلب فروشگاه‌های سخت‌افزاری یا فروشگاه‌های بزرگ و یا به صورت آنلاین در دسترس است. محصولی‌که به راحتی قابل شستشواست. مقدار کمی از آن را بر روی محل چسبیدن آدامس ریخته و با چاقو به آرامی آن را بردارید یا یک پارچه یا روبان مجزا روی آدامس قرار داده تا آدامس به آن چسبیده و از لباس جدا شود، سپس لباس را تمیز بشوئید.

علاقه‌مندان جهت مطالعه مقالات بیشتر و استفاده از خدمات خشکشویی‌ آنلاین و اتوشویی آنلاین می‌توانند با گروه حباب تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

حباب | HOBABB

گروه حباب فعالیت خود را ازسال 96 با هدف انجام امور شستشو و خشکشویی و اتوپرس البسه واقلام مربوطه به صورت آنلاین و کاملا تخصصی و با دقت و سرعت بالا و( تحویل24ساعته وتحویل فوری 4 ساعته برای اولین باردرایران ) شروع کرد.

اطلاعات تماس
  • 0214*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مد و لباس | دکوراسیون و منزل