رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره 3 ساری در جلسه مشترک با مسئول بسیج سازندگی:

همکاری بسیج و آموزش فنی‌وحرفه‌ای کاهش آسیب‌های اجتماعی را در پی دارد

کد: 13970420304458803

https://goo.gl/gNkx2f

، ساری ، (اخبار رسمی): جلسه بررسی و هماهنگی اجرای دوره‌های آموزشی با بسیج سازندگی با حضور سید غلامرضا تاکامی رییس و مسئولین واحدهای مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره 3 ساری به میزبانی مرکز برگزار شد.

همکاری بسیج سازندگی وآموزش فنی وحرفه ای کاهش آسیب های اجتماعی را درپی دارد.
همکاری بسیج و آموزش فنی‌وحرفه‌ای کاهش آسیب‌های اجتماعی را در پی دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران، روز گذشته جلسه بررسی و هماهنگی اجرای دوره‌های آموزشی با بسیج سازندگی با حضور سید غلامرضا تاکامی رییس و مسئولین واحدهای مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره 3 ساری به میزبانی مرکز برگزار شد.

در ابتدای جلسه تاکامی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره 3 ساری گزارشی از سوابق و نتایج همکاری‌های قبلی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره 3 ساری با بسیج سازندگی را ارایه کرد.

تاکامی همچنین بیان داشت: به نظر می‌رسد همکاری و تعامل بین بسیج سازندگی و مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره 3 ساری می‌تواند آثار آسیب‌های مخرب اجتماعی، که ناشی از بیکاری و نداشتن توان فنی است را کاهش دهد و با افزایش توان علمی جوانان گامی در جهت تحقق اهداف برنامه توسعه کشور یعنی کاهش نرخ بیکاری و پیشبرد برنامه‌های اقتصاد مقاومتی شود.

در ادامه نشاگران ضمن استقبال از آموزش‌های مهارتی که توسط مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای ارایه می‌شود گفت: بسیج سازندگی آمادگی دارد با تمام تجهیزات و امکاناتی که در اختیار دارد برای توسعه کمی و کیفی مهارت آموزی با مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای همکاری کند.

مسئول بسیج شهرستان ساری به خاطر قبول میزبانی و حمایت‌های شایسته اجرای دوره‌های آموزشی از رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره 3 ساری تشکر کرد و خواستار برگزاری مجدد دوره‌های آموزشی در بسیج شد.

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان مازندران

روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان مازندران

منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.