کد: 13970423304698984

انتخاب بهترین بیمه بدنه

بهترین بیمه بدنه را از چه کسی بخریم؟ از کدام شرکت بیمه؟

کد: 13970423304698984

https://goo.gl/aKZs6G

، تهران , (اخبار رسمی): بیشتر شرکت‌های بیمه فعال در ایران بیمه بدنه را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. آن هم با قیمت و شرایط متفاوت. با این وجود آیا می‌دانید بهترین بیمه بدنه کدام است؟ کدام شرکت بهترین بیمه بدنه را ارائه می‌دهد؟

بهترین بیمه بدنه را از کی بخریم؟ کدام شرکت بیمه؟
انتخاب بهترین بیمه بدنه

«ازکی» کمک خواهد کرد تا بهترین بیمه بدنه را براساس نیازها و شرایط خود انتخاب کرده و به راحتی آن را خریداری کنید

بیمه بدنه بیمه‌ای ضروری برای همه خودروها است به این دلیل که با استفاده از این بیمه خودروی شما در برابر حوادثی مثل تصادف، سرقت، آتش‌سوزی و .... تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

اکثر شرکت‌های بیمه فعال در ایران بیمه بدنه را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. آن هم با قیمت و شرایط متفاوت. حتی گاهی این تفاوت‌ها در بیمه بدنه شرکت‌های مختلف بسیار چشم‌گیر و قابل توجه است. با این وجود آیا می‌دانید بهترین بیمه بدنه کدام است؟ کدام شرکت بهترین بیمه بدنه را ارائه می‌دهد؟ اگر پاسخ این سوال‌ها را می‌خواهید ادامه این مقاله را هم بخوانید.

بهترین بیمه بدنه را چگونه تشخیص بدهیم؟

یکی از موضوعات مهمی که باید در زمان خرید بیمه بدنه به آن توجه کنید، پوشش‌های این بیمه نامه است.

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه شامل: حادثه، سرقت و آتش سوزی است اما پوشش‌های اضافی آن مواردی مثل سرقت لوازم جانبی خودرو، بلایای طبیعی، پاشیدن مایعات شیمیایی و اسید، شکسته شدن شیشه، نوسانات قیمت بازار، کشیده شدن میخ و....است که نحوه پوشش و شرایط آن می‌تواند در بیمه بدنه شرکت‌های مختلف متفاوت باشد.

همچنین شرکت‌های بیمه در شاخص‌هایی همچون توانایی مالی شرکت بیمه، تعداد شعب، سهم فروش در بازار بیمه و.... با هم متفاوت هستند.

موضوع مهم دیگر، قیمت بیمه بدنه است که بر خلاف بیمه شخص ثالث مبلغی ثابت و یکسان نیست و گاهی به دلیل تخفیف‌های ارائه شده اختلاف‌های چشم‌گیری را در قیمت بیمه بدنه شاهد هستیم.

همه این موضوعات باعث ایجاد بازار پیچیده‌ای در بیمه بدنه شده که انتخاب را برای کسانی که قصد خرید این بیمه را دارند دشوار کرده است. اما راهی بسیار سریع و آسان برای انتخاب بهترین بیمه بدنه وجود دارد.

بهترین بیمه بدنه را از کی بخریم؟

با افزایش استفاده از اینترنت و گسترش خدمات آنلاین در کشور، دیگر نیازی نیست که برای خرید بیمه به شکل حضوری به شرکت‌های بیمه مراجعه کرده و با داشتن اطلاعات ناقص، یکی از آن‌ها را با تردید انتخاب و خریداری کنید.

چرا که «ازکی» این امکان را فراهم کرده تا به صورت آنلاین و در کمتر از چند ساعت تمام مراحل خرید بیمه بدنه را با آسایش و اطمینان طی کنید.

به وب سایت ازکی به آدرس azki.com مراجعه کنید و با وارد کردن اطلاعات خودروی خود، قیمت بیمه بدنه را در شرکت‌های مختلف بیمه مشاهده کنید.

همچنین اطلاعات مهمی در مورد شرکت‌های بیمه قابل مشاهده است که می‌تواند به شما در انتخاب بیمه بدنه مناسب خود کمک کند. مشاوران ازکی نیز برای مشاوره و اطلاع‌رسانی تخصصی در زمینه بیمه هستند.

می‌توانید تمام مراحل خرید خود را به صورت آنلاین انجام داده و بیمه بدنه خود را در عرض چند ساعت در آدرس مورد نظر به صورت رایگان تحویل بگیرید.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ازکی مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ازکی

«ازکی» سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه است. شما با استفاده از وب سایت ازکی به آدرس azki.com می توانید انواع بیمه را از بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت های بیمه و در کمترین زمان ممکن خریداری کنید. نکته مهم اینجاست که قبل از خرید بیمه، امکان مقایسه قیمت ها و شرایط بیمه های مختلف به سادگی در ازکی امکان پذیر است.

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.