اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970431306439250

چگونه با تبلیغات در گوگل، درآمد دلاری کسب کنیم؟

کد: 13970431306439250

https://goo.gl/ytpFQa

، تهران , (اخبار رسمی): نوسانات قیمت ارز می‌تواند یک فرصت ناب برای کسب و کارهای ایرانی باشد. شرکت «وی دیجی مارکتینگ» با هدف حمایت از کسب‌وکارهای ایرانی در این گزارش به تحلیل این فضا و نحوه ارزآوری می‌پردازد.

چگونه با تبلیغات در گوگل، درآمد دلاری کسب کنیم؟
چگونه با تبلیغات در گوگل، درآمد دلاری کسب کنیم؟

افزایش قیمت ارز در چند ماه اخیر گرچه روند فعالیت برخی از کسب‌وکارها را مختل کرده اما فرصت خوبی برای ورود به بازار کشورهای دیگر و ارزآوری را فراهم آورده است. دیجیتال مارکتینگ و استفاده از سرویس‌هایی نظیر گوگل ادوردز، تبلیغات در گوگل و فیس‌بوک مسیر دستیابی کسب‌وکارها را به کاربران خارجی سریع و بسیار مقرون‌ به ‌صرفه‌تر کرده است.

هدف‌گیری دقیق کاربران و مصرف‌کنندگان از الزامات حضور در دنیای تجارت بین‌الملل است. رساندن پیام درست در زمان و مکان مناسب به کاربر هدف یکی از مزیت‌های دیجیتال مارکتینگ برای کسب‌وکارهای آنلاین است.

تبلیغات در گوگل که بیشتر به گوگل ادوردز معروف است، کمک می‌کند که براساس شیوه جست‌وجوی کاربران غیرفارسی زبان و سلیقه بصری و استفاده از سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، پیام خود را به گوش آنها برسانید.

کسب‌وکارهایی نظیر گردشگری، توریسم پزشکی، فروش صنایع دستی، تولیدکنندگان محصولات دارویی، ارائه‌دهندگان خدمات برنامه‌نویسی و IT و ... می‌توانند به آسانی از طریق تبلیغات در گوگل محصولات و خدمات خود را به دلار به کاربران خارج از ایران بفروشند.

در این مقاله، مثالی واقعی از مشتری پارتنر رسمی گوگل در ایران (Vdigimarketing) که با افزایش نرخ ارز، درآمد بیشتری را از طریق تبلیغات در گوگل کسب کرد، بازگو خواهد شد.

حوزه فعالیت مشتری گردشگری پزشکی بود. با هدف برندینگ و جذب توریست برای خدمات پزشکی، درمانی و زیبایی از تبلیغات گوگلی در دو بخش تبلیغات در شبکه نمایش گوگل و تبلیغات در نتایج جست‌وجو استفاده کرد.

با استفاده از شبکه نمایش گوگل، تبلیغات بنری در سایت‌های پربازدید و مرتبط با کلمات کلیدی حوزه پزشکی به کاربران غیرفارسی‌زبان ساکن حوزه خلیج فارس و سایر کشورها نمایش داده شد. از طرفی دیگر براساس کلماتی که بیشتر جست‌وجو می‌شد، کمپین تبلیغات کلیکی گوگل راه‌اندازی شد. نتیجه این کمپین‌ علاوه بر برندینگ، تکمیل فرم، ارتباط و سفر کابران متقاضی به ایران بود.

بسیاری از کسب‌وکارهای غیرآنلاین به شیوه‌های سنتی تلاش می‌کنند تا با مصرف‌ کننده خارجی در ارتباط باشند. به کارگیری مسیرهای پرهزینه که اثربخشی آن قابل اندازه‌گیری نیست آن هم در در دوران افزایش نرخ ارز، کسب درآمد را طولانی و غیرقابل تحقق می‌کند.

دیجیتال مارکتینگ و استفاده از ابزارهای تبلیغات در اینستاگرام، فیس‌بوک و گوگل به دلیل هدفمندی، سرعت، سهولت و قابل اندازه‌گیری بودن فرصتی استثنایی برای کسب درآمد دلاری و اتصال به بازار بین‌المللی است.

وی دیجیتال مارکتینگ پارتنر رسمی گوگل در ایران و نیوزیلند و مجری تبلیغات اسپانسر اینستاگرام کمک می‌کند تا به شیوه‌ای کاملا دقیق، هدفمند و مقرون به‌صرفه خدمات خود را به کاربران خارجی بفروشید و درآمد دلاری کسب‌کنید. از شروع کنید.

Vdigimarketing Google Partner

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وی دیجی مارکتینگ

شرکت وی دیجی مارکتینگ، مشاور و مجری دیجیتال مارکتینگ وی دیجی مارکتینگ تنها پارتنر رسمی گوگل در ایران می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]