اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970508307978309

بررسی دو اپلیکیشن باربری بارکو و زینگ

کد: 13970508307978309

https://goo.gl/ZCCZi7

، مشهد , (اخبار رسمی): در این مقاله به بررسی دو اپلیکیشن باربری بارکو و زینگ پرداخته می‌شود. اپلیکیشن بارکو و اپلیکیشن زینگ دو اپلیکیشن حمل و نقل آنلاین هستند. دلتاگروپ، ارائه‌دهنده خدمات طراحی اپلیکیشن‌های آنلاین، طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی سایت است.

بررسی دو اپلیکیشن باربری بارکو و زینگ| وبلاگ دلتا گروپ
بررسی دو اپلیکیشن باربری بارکو و زینگ

در ادامه این مطلب به بررسی دو اپلیکیشن باربری بارکو و زینگ پرداخته خواهد شد.

اپلیکیشن باربری بارکو

اپ حمل و نقل بارکو، اپلیکیشن باربری آنلاین است. با این اپلیکیشن تنها با چند کلیک می‌توان مبدا و مقصد خود را مشخص کرده و خودروی باربری مورد نیاز را اعم از مینی وانت، وانت بار، نیسان بار، مینی کامیونت و کامیونت انتخاب کرد.

همچنین اسباب کشی راحت و بی‌دغدغه از جمله خدمات بارکو بوده که توسط رانندگان و کارگران آموزش دیده و مسلط به اسباب کشی و امور حمل، چینش و جابجایی بار انجام می‌شود.

مراحل درخواست خودرو در اپ بارکو

تنها با چند کلیک بار خود را جا به جا کنید

– انتخاب مبدا و مقصد

مبدا و مقصد خود را روی نقشه انتخاب و اطلاعات مورد نیاز در مورد هر نقطه را وارد کنید.

– انتخاب خودرو

با توجه به نوع نیاز و بار خود، وسیله حمل بار مناسب را انتخاب کنید.

– ثبت مشخصات بار و نیازمندی‌ها

نوع بار را مشخص کنید و در صورت نیاز، کارگر، بسته‌بندی و بیمه را انتحاب کنید

– مشاهده پیش فاکتور

اپلیکیشن بارکو کلیه هزینه‌های مربوط به سفارش را به صورت دقیق برای شما محاسبه می‌کند. همچنین در این مرحله می‌توانید درخواست خود را رزرو کنید

– مشاهده موقعیت راننده روی نقشه

در هر لحظه می‌توانید موقیعت بار خود را روی نقشه مشاهده کنید.

– پرداخت هزینه

معرفی اپلیکیشن باربری آنلاین زینگ: 

اپلیکیشن باربری آنلاین زینگ، دسترسی رانندگان کامیون و تریلی به اطلاعات بارهای موجود در سراسر کشور را تسهیل می‌کند. با برگزاری مناقصه به صورت آنلاین، برای مشتریان نیز کمترین قیمت موجود را تعیین می‌کند.

اپلیکیشن زینگ، دسترسی رانندگان کامیون و تریلی به اطلاعات بارهای موجود در سراسر کشور را تسهیل می‌کند و با برگزاری مناقصه به صورت آنلاین، برای مشتریان نیز کمترین قیمت موجود را تعیین می‌کنند.

در این اپلیکیشن باربری اینترنتی، رانندگان نوع خودروی خود و همچنین شهرهای محل فعالیت خود را مشخص می‌کند. از سوی دیگر، شرکت‌ها و انبارها و متصدیان فعال در گمرک، برای یافتن کامیون و تریلی به صورت آنلاین، ویژگی‌های بار خود و همچنین آدرس در شهرهای مبدأ و مقصد را مشخص می‌کند.

بدین‌ترتیب رانندگان می‌توانند فقط لیست بارهای مطلوب و مناسب خودروی خود را مشاهده کرده و از میان آنها برای مسیر رفت و برگشت خود، بار مناسب را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که اپلیکیشن باربری شهری زینگ، فقط بستر اطلاعاتی حمل و نقل کشور را فراهم کرده است و دخالتی در پروسه حمل‌ونقل و سایر مراحل قانونی و سنتی حمل بار ندارد.

روند اعلام بار و انجام مأموریت در اپ زینگ بدین شرح است:

۱- ثبت بار در اپلیکیشن باربری اینترنتی زینگ:

مشتری به صورت آنلاین، اطلاعات بار، شامل نوع بار، وزن، ارزش بار، ابعاد بار، کامیون یا تریلی مناسب برای حمل و همچنین  اطلاعات فرستنده و تحویل‌گیرنده و روز بارگیری را ثبت می‌کند.

۲- اعلام بار از طرف اپلیکیشن حمل و نقل زینگ:

تمام رانندگانی که نوع خودروی آنها و شهرهای محل فعالیت‌شان، برای بار مورد نظر مناسب باشد، اطلاعات بار را از طریق زینگ دریافت می‌کند.

۳- برگرازی مناقصه بین رانندگان:

هر راننده می‌تواند دستمزد مطلوب خود و همچنین زمان تقریبی رسیدن به محل بارگیری را اعلام کند. سفارش‌دهنده از میان تمام پیشنهادهای دریافت‌شده، با توجه به قیمت و زمان اعلام شده، می‌تواند چند نفر از رانندگان را برای انجام مأموریت تأیید کند.

۴- تعیین برنده نهایی:

هر کدام از رانندگان تعیین شده که زودتر نسبت به تأیید نهایی اقدام کنند، برنده مناقصه می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعاتب بیشتر به سایت دلتاگروپ، ارائه‌دهنده خدمات طراحی اپلیکیشن‌های آنلاین، طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی سایت است، مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دلتاگروپ

طراحی سایت، تولید اپلیکیشن ، سئو و دیجیتال مارکتینگ

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]