اطلاعات تماس
  • 021284*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970514309808874

ویکی نیکی با شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر تقاهم نامه امضا کرد

کد: 13970514309808874

https://goo.gl/SJGkKJ

، تهران , (اخبار رسمی): ویکی نیکی و شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر، تفاهم‌نامه همکاری خود را در بیست‌وچهارمین نمایشگاه الکامپ امضا کردند.

ویکی نیکی با شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر تقاهم نامه امضا کرد
ویکی نیکی با شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر تقاهم نامه امضا کرد

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر و ویکی نیکی با هدف گسترش و توسعه برنامه‌های بین‌المللی و سرمایه‌گذاری در حوزه کارآفرینی اجتماعی، حمایت از نوآوری‌های اجتماعی و همچنین تلاش برای ورود استارت‌آپ‌های فعال در حوزه کارآفرینی اجتماعی به بازار سرمایه و بورس، تفاهم‌نامه همکاری خود را در بیست‌وچهارمین نمایشگاه الکامپ امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی ویکی نیکی، این تفاهم‌نامه در نهم مرداد ماه ۱۳۹۷، با حضور وحیدی‌فرد مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر و ولی‌محمدی مدیرعامل ویکی نیکی در غرفه ویکی نیکی در سالن الکامپ استارز به امضای طرفین رسید.

از جمله موضوعات قید شده در این تفاهم‌نامه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- سهولت دسترسی ویکی نیکی به بازار سرمایه داخلی و بین‌المللی با هدف تجاری‌سازی دارایی‌های فکری

۲- پشتیبانی «وصنا» از طرح‌ها و ایده‌های معرف‌ شده با استفاده از امکانات و تجارب ویکی نیکی

۳- مشارکت در تسهیل تأمین مالی و ورود کسب‌و‌کارهای اجتماعی به بازار سرمایه

۴- مشارکت در ارائه خدمات مشاوره‌ای و اجرائی برنامه‌های مسئولیت اجتماعی شرکتی

در این جلسه نحوه سرمایه‌گذاری مشترک برای تسهیل ورود استارت‌آپ‌های فعال در حوزه کارآفرینی اجتماعی به بازار سرمایه بررسی توافق شد تا فعالیت‌های دوجانبه با استفاده از تخصص‌های طرفین به صورت جدی پیگیری شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویکی نیکی

اولین سامانه ارائه خدمات در حوزه نیکوکاری و اقدامات بشردوستانه در ایران مى باشد که با هدف بالابردن کیفیت و اثربخشى خدمات در این حوزه شروع به کار نموده است. ویکى نیکى به نیکوکارانی که می‌خواهند بدانند کمک‌هاى آن‌ها در کجا و چگونه هزینه می‌شود و به دنبال تاثیرگذارى بیش‌تر در جامعه هستند، یاری می رساند. همچنین ویکی نیکی، با ارائه مشاوره و در اختیار قرار دادن زیرساخت هاى فنى مورد نیاز به موسسات خیریه به کارایى و بهره‌ورى آنان کمک می کند. ویکى نیکى نقش پل ارتباطی بین بنگاه های اقتصادی(مسئولیت اجتماعی) و موسسات خیریه معتبر را ایفا می کند. ویکی نیکی، به شرکت‌ها و بنگاه‌هاى اقتصادى، در زمینه تاثیرگذاری بیش‌تر مسئولیت‌ اجتماعی آن‌ها، راهکارهای عملی ارائه می دهد.

اطلاعات تماس
  • 021284*****
[نمایش اطلاعات]