اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970527311948984

نکات مهمی در رابطه با بیمه شخص ثالث

کد: 13970527311948984

https://goo.gl/G7ZopA

، تهران , (اخبار رسمی): در زمان خرید بیمه شخص ثالث، نکات مهمی است که باید حتما خریدار از آن آگاهی داشته باشد. متخصصان ازکی آماده‌ی ارائه‌ی خدمات مشاوره بیمه‌ای برای تمامی متقاضیان هستند.

نکاتی که باید در مورد بیمه شخص ثالث بدانید
بیمه شخص ثالث

در ازکی مشاوران متخصص بیمه در خدمت مردم هستند تا به هر سوالی در مورد انواع بیمه از جمله بیمه شخص ثالث پاسخ داده و راهنمایی‌های لازم را ارائه کنند. همچنین امکان خرید آنلاین این بیمه در ازکی فراهم است

همان طور که می‌دانید بیمه شخص ثالث، بیمه‌ای اجباری برای همه دارندگان خودرو است و همه‌ی صاحبان وسایل نقلیه موتوری، هر ساله باید برای تمدید بیمه‌ی وسیله‌ی نقلیه‌ی خود اقدام کنند. اما نکات مهمی وجود دارد که خریداران  باید در مورد بیمه شخص ثالث بدانند تا آگاهانه بیمه‌ی خود را خریداری کنند.

نکات مهم در رابطه با بیمه شخص ثالث:

قیمت بیمه شخص ثالث هر سال توسط بیمه‌ی مرکزی و بر اساس نرخ دیه آن سال، اعلام می‌شود.  به همین دلیل قیمت این بیمه تفاوتی در شرکت‌های مختلف بیمه‌ای ندارد.

در سال‌های گذشته با توجه به افزایش نرخ دیه، افراد مجبور بودند الحاقیه ما به تفاوت حق بیمه را خریداری کنند اما از سال 96 الحاقیه حذف شد و سقف تعهدات بیمه‌نامه، به‌ صورت خودکار افزایش پیدا می‌کند.

در صورتی که بیمه‌‌شونده، از بیمه‌نامه استفاده نکند، تخفیف عدم خسارت به بیمه‌نامه تعلق می‌گیرد. افراد می‌توانند تخفیف‌های بیمه شخص ثالث خود را به خودروی جدید، یا به اقوام درجه یک خود انتقال دهند.

در بیمه نامه شخص ثالث، حوادث مربوط به راننده هم تحت پوشش قرار می‌گیرد. به این صورت که هزینه خدمات پزشکی، نقص عضو و فوت به راننده مقصر حادثه یا وارثان او پرداخت می‌شود.

در صورت عدم رضایت از خدمات شرکت بیمه‌گر، بیمه‌شوندگان می‌توانند در زمان تمدید بیمه‌نامه بیمه گر خود را تغییر دهند.

مشاوره در مورد بیمه شخص ثالث از «ازکی»

در ازکی مشاوران متخصص بیمه در خدمت مردم هستند تا به هر سوالی در مورد انواع بیمه از جمله بیمه شخص ثالث پاسخ داده و آن‌هارا راهنمایی کنند.

همچنین امکان خرید بیمه شخص ثالث از طریق سایت ازکی به آدرس azki.com فراهم است.

علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به سایت ازکی  و وارد‌کردن اطلاعات مربوط به خودروی خود، قیمت و شرایط بیمه شخص ثالث را در شرکت‌های مختلف بیمه مشاهده و با هم مقایسه کنند.

ازکی برای مشاوره در مورد انواع بیمه در خدمت همه‌ی همشهریان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ازکی

«ازکی» سامانه آنلاین مشاوره، مقایسه و خرید بیمه است. شما با استفاده از وب سایت ازکی به آدرس azki.com می توانید انواع بیمه را از بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت های بیمه و در کمترین زمان ممکن خریداری کنید. نکته مهم اینجاست که قبل از خرید بیمه، امکان مقایسه قیمت ها و شرایط بیمه های مختلف به سادگی در ازکی امکان پذیر است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه