اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970610314133545

پنجمین همایش تقدیر از برندهای برتر مراکز خرید کشور، 15 شهریورماه برگزار می‌شود

همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر و مراکز خرید به خانه پنجم رسید

کد: 13970610314133545

https://goo.gl/BPq4ga

، تهران , (اخبار رسمی): به گزارش روابط عمومی مؤسسه تجارت طلایی، مدیرعامل این موسسه با اعلام این خبر گفت: در چهار دوره گذشته کوشش شده است با توجه به شاخص‌های کمی و کیفی و ارزیابی کارشناسانه و علمی در ارتقای سطح خدمات مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری و برندهای فعال در آن‌ها موثر باشیم.

همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر و مراکز خرید به خانه پنجم رسید
همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر و مراکز خرید به خانه پنجم رسید
همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر و مراکز خرید به خانه پنجم رسید
همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر و مراکز خرید به خانه پنجم رسید
همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر و مراکز خرید به خانه پنجم رسید
همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر و مراکز خرید به خانه پنجم رسید

درهمایش امسال نیز که با حضور بیش از 800 نفر از بزرگان صنعت خرده‌فروشی و مراکز خرید برگزار خواهد شد از تلاش‌های مراکز خرید، برندها و شخصیت‌های برتر مراکز خرید و ریتیل کشور تقدیر و تجلیل خواهد شد

با کوشش ماهنامه تجارت طلایی پنجمین همایش تقدیر از برندهای برتر مراکز خرید کشور 15 شهریورماه در محل هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه تجارت طلایی، مدیرعامل این موسسه با اعلام این خبر گفت: در چهار دوره گذشته کوشش شده است با توجه به شاخص‌های کمی و کیفی و ارزیابی کارشناسانه و علمی در ارتقای سطح خدمات مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری و برندهای فعال در آن‌ها مؤثر باشیم. شاهرخ کشاورز افزود: در نتیجه برگزاری این همایش در دوره‌های قبل شاهد ارتقای سطح خدمات این مراکز و بالا رفتن کیفیت در تمام زمینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از جمله ساخت، بهره‌برداری و ارائه خدمات بوده‌ایم که در نوع خود بی‌نظیر است.

کشاورز در خصوص همایش پیش‌رو گفت: همایش پنجم از ویژگی‌های خاص خود برخوردار است و این مؤسسه تلاش کرده است که هر سال نسبت به سال قبل تغییرات قابل توجهی را در برگزاری این مراسم ارائه کند.

او تصریح کرد: تقدیر از فعالان این صنعت در عرصه کارفرمایان، کارشناسان، معماران، مدیران و صاحب‌نظران و استفاده از مطالب علمی مدیران داخلی و خارجی این صنعت، بخش ویژه‌ پنجمین دوره این رویداد را به خود اختصاص خواهد داد؛.در همایش امسال نیز که با حضور بیش از 800 نفر از بزرگان صنعت خرده فروشی و مراکز خرید برگزار خواهد شد از تلاش های مراکز خرید ، برند های برتر و شخصیت های برتر مراکز خرید و ریتیل کشور در سالی که گذشت تقدیر و تجلیل خواهد شد.

 کشاورز افزود: تقدیر از چهره‌ های ماندگار در صنعت مراکز خرید و خرده‌فروشی از دیگر بخش‌های این آیین خواهد بود.

صاحب امتیاز مجله تجارت طلایی به تقدیر از برندهای برتر در شاخص توسعه و افزایش و افتتاح شعبه در مراکز خرید اشاره کرد و گفت: انتخاب‌ها براساس بازدیدهای میدانی توسط هیئت‌های داوری و نظرسنجی‌های متعدد، اعزام نمایندگان و بازرسان و ناظران انجام شده است و با بسیاری از صنوف مکاتباتی صورت گرفته است تا بهترین نتایج حاصل شود و در داوری‌ها اعمال شود.

او تاکید کرد: ما هر سال شاهد افزایش استقبال فعالان حوزه خرده فروشی از این مراسم هستیم و به همین دلیل هم سعی در افزایش و ارتقای کمی و کیفی آن نموده‌ایم؛ از این رو سخنران‌های علمی این همایش از بهترین و زبده‌ترین اساتید بین الملل انتخاب شده‌اند.

کشاورز گفت: در دیداری که اخیرا با فعالان و مدیران برخی از مراکز خرید خاورمیانه در دوبی داشتم، گزارش و روند فعالیت‌های این مؤسسه را برایشان توضیح دادیم و از حضورشان برای تبادل اطلاعات مدیریت و بهره‌برداری مراکز خرید دعوت به همکاری مشترک کردیم.

کشاورز افزود: صنعت مراکز خرید و متجمع‌های تجاری در ایران نیازمند انجام فعالیت‌های علمی و کارشناسی همراه با ارزیابی‌های جدی از سوی مردم، نهادهای مدنی و سازمان‌های ذیربط دارد تا از یکنواختی و رکود به دور بوده و به سمت رشد و ارتقای کمی و کیفی برسد و فراتر از آن هم برود. تجارت طلایی نیز به عنوان یک مؤسسه علمی و تخصصی و یک رسانه تخصصی و تأثیرگذار، نقش مؤثری در این روند داشته و با نوگرایی در عرصه برگزاری همایش همواره حامی این روند بوده است و خواهد بود و بی‌تردید امسال و سال‌های آتی شاهد نوآوری‌های بی‌‌نظیری در این زمینه خواهیم بود.

مدیر عامل موسسه تجارت طلایی در پایان خاطر نشان کرد : قطعا برگزاری این رویدادها به تنهایی نمی‌تواند ضامن افزایش سطح کیفی ارائه خدمات مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری باشد و با علم به این موضوع موسسه تجارت طلایی در کنار برگزاری این همایش اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی بین‌المللی در زمینه بهره‌برداری و مدیریت مراکز خرید نیز کرده است که دومین دوره این رویداد بین‌المللی اردیبهشت ماه امسال در تهران برگزار و با استقبال اهالی این صنعت مواجه شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ماهنامه تجارت طلایی

ماهنامه «تجارت طلایی» اولین نشریه تخصصی مراکز خرید و برند­های برتر در جهت برطرف کردن برخی چالش های مدیران مراکز خرید و مشکلات آنها از زمان احداث ساختمان مورد نظر تا روز بهره ­برداری، اجاره، فروش و آغاز به کار آن، گام ­های موثری برداشته است. و همچنین در تعامل با برندهای برتر فعال در کشور و خارج از کشور نیز فعالیت چشمگیری دارد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]