اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970626317085230

با هدف ارائه خدمات جدید به مشتریان و ایجاد نسخه انگلیسی و عربی وب‌سایت انجام شد

ارتقا و بهینه‌سازی وب‌سایت مهیا پروتئین 

کد: 13970626317085230

https://goo.gl/mFojwg

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب‌سایت جدید مهیا پروتئین از 1397/06/01 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی وبسایت مهیا پروتئین 
نسخه جدید وبسایت 3 زبانه مهیا پروتئین

نمایش قطعه‌بندی گوشت برای اولین بار در صنعت تولید و بسته‌بندی مواد پروتئینی کشور در وب‌سایت مهیا پروتئین انجام شد

به گزارش روابط عمومی مهیا پروتئین، وب‌سایت این شرکت فعال در زمینه تولید، تامین و بسته‌بندی گوشت قرمز و سفید و محصولات پروتئینی از تاریخ 1397/06/01 به روز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس www.mahyaprotein.com در دسترس مشتریان و علاقه‌مندان قرار گرفت.

براساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وب‌سایت، بخش‌های قطعه‌بندی گوشت و از کجا بخریم به فهرست وب‌سایت اضافه و امکان مشاهده محصولات تازه از طریق برش گوشت دام‌ها در ساختاری بدیع و منحصر به فرد برای مخاطبان میسر شده است.

امید شبان‌فرد مدیر روابط عمومی صنایع غذایی مهیا پروتئین با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه، مشتریان و مصرف‌کنندگان نهایی و همچنین ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روزرسانی مدنظر است.

وی ادامه داد: ارائه خدمات جدید و بهتر به مشتریان و ایجاد نسخه انگلیسی و عربی سایت از اهداف اصلی این به‌روزرسانی است.

او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس از این به روزرسانی به دنبال بهبود رتبه سایت و امکان فروش اینترنتی نیز هستیم.

گفتنی است وب‌سایت این مجموعه همزمان با سالروز تاسیس صنایع غذایی مهیا پروتئین، رونمایی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهیا پروتئین

مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین ، فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه تولید و بسته بندی گوشت گوسفند ، گوساله و مرغ آغاز نموده است. در حال حاضر نزدیک به 150 محصول متفاوت در سبد محصولات مهیا پروتئین قرار داشته و مصرف کنندگان می‌توانند بسته به نیاز با مراجعه به نزدیکترین فروشگاه معتبر محل سکونت خویش ، محصولات مدنظر خود را خریداری کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی