کد: 13970705318868558

اولین نمایشگاه تکنولوژی و استارتاپ اصفهان

حضور کانکتیت در اولین نمایشگاه تکنولوژی و استارتاپ استان اصفهان

کد: 13970705318868558

https://goo.gl/Adv5JH

، اصفهان ، (اخبار رسمی): اولین نمایشگاه تکنولوژی و استارتاپ از تاریخ 3 تا 6 مهر ماه واقع در نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می‌شود که در این میان کانکتیت به عنوان تنها شرکتی که در حوزه وای فای فعالیت دارد، شرکت کرد.

حضور کانکتیت در اولین نمایشگاه تکنولوژی و استارتاپ استان اصفهان
حضور کانکتیت در اولین نمایشگاه تکنولوژی و استارتاپ استان اصفهان

کانکتیت تنها پلتفرم مدیریت اینترنت، تبلیغات و بازاریابی بر بستر وای فای است که در اولین نمایشگاه تخصصی تکنولوژی و استارتاپ استان اصفهان حضور پیدا کرده تا به معرفی محصول خود بپردازد

کانکتیت تنها «پلتفرم مدیریت اینترنت، تبلیغات و بازاریابی بر بستر وای فای» است که در اولین نمایشگاه تخصصی تکنولوژی و استارتاپ استان اصفهان حضور پیدا کرده تا به معرفی محصول خود بپردازد.

این نمایشگاه توسط شبکه پژوهش استان اصفهان و در تاریخ 3 تا 6 مهر ماه از ساعت 15 الی 21 برگزار می‌شود. نمایشگاه نوآوری، استارتاپ اصفهان (StartExpo) نمایشگاه مهم و برجسته تکنولوژی در اصفهان محسوب می‌شود. این نمایشگاه با تاکید بر فناوری، به عنوان کاربرد دانش در توسعه جوامع بشری و نوآوری، به عنوان به کارگیری ایده‌های نوین فعالیت می‌کند. با توجه به فقدان نمایشگاه‌های بین‌المللی مناسب در کشور که دربرگیرنده تمامی حوزه‌های فناوری باشد، نمایشگاه استارتکس با همت اتاق بازرگانی و شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان و با حمایت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می‌شود.

نمایشگاه فناوری و نوآوری اصفهان (StartExpo) بستری برای عرضه نوآوری و فناوری است. برخلاف نمایشگاه‌های مشابهی که صرفا عرضه و تبادل کالا را هدف‌گذاری کرده است، هدف این نمایشگاه تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکت‌ها و نیز سرمایه‌گذاری روی طرح‌های نو و استارتاپ‌ها است. نمایشگاه استارتکس تلاش می‌کند تولیدکنندگان محصولات فناورانه را به مشتریان آنها متصل کند، فناوری‌های روز را به صنایع متوسط و بزرگ معرفی کند، سرمایه‌گذاران را با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در طرح‌های فناورانه یا استارتاپ‌ها آشنا کند، مخاطبان تخصصی و افراد تحصیل کرده را به بازدید از نمایشگاه دعوت کند و تجمع گسترده‌ای از نقش آفرینان اکوسیستم استارتاپی، نوآوری و فناوری را گردهم آورد.

علاقه‌مندان می‌توانند به غرفه شرکت کانکتیت واقع در سالن نقش جهان، شماره C17 مراجعه کنند و از نزدیک با دستاوردهای این شرکت آشنا شوند.
 

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

کانکتیت - Connectit

تنها ارائه دهنده‌ی تخصصی خدمات تبلیغاتی و افزایش فروش بر بستر وای فای. جهت افزایش فروش وکسب رضایت بیشتر مشتری می توانید متفاوت ترین خدمات دیجیتالی در حوزه تبلیغات به مشتریانتان عرضه نمایید.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.