کد: 13970712320096450

ایجاد «میز خدمت» دانشگاه سیستان و بلوچستان با پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه

کد: 13970712320096450

https://goo.gl/jwnUq2

، تهران ، (اخبار رسمی): سرپرست پروژه نرم‌افزارهای دیدگاه در دانشگاه سیستان و بلوچستان از عملیاتی‌سازی پیشخوان ارباب رجوع و میز خدمت الکترونیکی در این دانشگاه خبر داد.

ایجاد «میز خدمت» دانشگاه سیستان و بلوچستان با پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه
سامانه پیشخوان ارباب رجوع و میز خدمت الکترونیک

مهندس غلامی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون با اعلام این خبر افزود: این سامانه با هدف کاهش مراجعان حضوری دانشگاه اعم از دانشجو، اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه نصب و راه‌اندازی می‌شود.

وی ادامه داد: با راه‌اندازی پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه، مخاطبان می‌توانند نامه و درخواست خود را ثبت و مستقیما آن را به دبیرخانه دانشگاه ارسال کنند. پس از آن، نامه ثبت شده در نرم‌افزار مکاتبات از سیستم اتوماسیون اداری دیدگاه به گردش می‌افتد و فرآیند تعریف شده را طی می‌کند؛ ضمن اینکه تاییدیه دریافت نامه از طریق وب‌سایت یا پیامک به مراجعان اطلاع‌رسانی می‌شود.

مهندس غلامی خاطرنشان کرد:‌ سامانه پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه در تحقق «میز خدمت الکترونیکی» مورد نظر دولت برای ارائه خدمات غیرحضوری به مراجعین بسیار کمک‌کننده است.
به گفته، سرپرست پروژه نرم‌افزارهای دیدگاه در دانشگاه سیستان و بلوچستان، سامانه پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه علاوه بر کاهش چشمگیر مراجعه حضوری ارباب رجوع برای ارسال و پیگیری نامه، عملیات پرهزینه ارسال نسخه کاغذی نامه‌ها، اسکن و ثبت نامه در سیستم مکاتبات اداری را حذف می‌کند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، کاربران دانشگاه سیستان و بلوچستان پیش از این نیز به نرم‌افزارهای مکاتبات، ‌دیدگاه همراه و سرویس‌های ارسال و دریافت ایمیل، فکس، ECE و LINK از حوزه اتوماسیون اداری را داشته‌اند؛ به طوریکه در حال حاضر سیستم مکاتبات دیدگاه برای 1000 نفر در این مجموعه، عملیاتی شده است.

از حوزه سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی و لجستیک دیدگاه نیز نرم‌افزارهای بیمه مکمل، بازنشستگی و حقوق و دستمزد، انبار، اموال و خرید و تدارکات، تشکیلات سازمانی، پرسنلی، حضور و غیاب و نرم‌افزار bpms دیدگاه، زمینه خدمات‌دهی مکانیزه به 1400 پرسنل این دانشگاه را فراهم کرده‌اند.

استقرار نرم‌افزارهای دیدگاه، نگاه فرآیند‌محور و ضابطه‌مند نسبت به عملیا‌ت‌ اداری، جلوگیری از عملکرد جزیره‌ای و منفرد، بهره‌مندی از مزیت‌های بستر منعطف و یکپارچگی نرم‌افزارها و همچنین کارآمدی و بهره وری را برای دانشگاه سیستان و بلوچستان به همراه داشته است.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چارگون

ما به سازمان‌ها در بهینه‌کردن بهره‌وری به منظور افزایش کارآیی یاری می‌رسانیم.در طول حیات شرکت، بر روی نیازمندی‌های آشکار و پنهان بازار هدف متمرکز شده‌ایم و به این ترتیب با ارائه راهکارهای خلاق و بومی‌سازی شده، پاسخگوی مشکلات سازمان‌های ایرانی هستیم. راهکارهای ما شامل بستر ارتباطی یکپارچه اتوماسیون اداری و نیز راهکارهای برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمانی در حوزه‌های منابع انسانی، مالی و لجستیک است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.