کد: 13970719321329147

خدمات تخصصی طراحی سایت در اردبیل

کد: 13970719321329147

https://goo.gl/p3d2tU

، تهران , (اخبار رسمی): مجموعه سپناوب خدمات تخصصی طراحی سایت در اردبیل را با شرایط ویژه اعلام کرد.

خدمات تخصصی طراحی سایت در اردبیل
طراحی سایت در اردبیل سپناوب

به گزارش روابط عمومی مجموعه سپناوب، شرایط ویژه خدمات تخصصی طراحی سایت در اردبیل، تعیین شد.

براساس این گزارش، این خدمات که در حوزه  توسعه کسب‌وکار و بازاریابی اینترتنی ارایه می‌شود، توانسته با نیازسنجی بازار، شرایط ویژه ارائه کند تا این خدمت تازه توسعه سریع کسب‌و‌کار و افزایش فروش را برای صاحبان کسب‌وکارها فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، خدمات تخصصی طراحی سایت در اردبیل دارای شرایط ویژه برای صاحبان ایده‌های کسب درآمد از اینترنت و صاحبان کسب و کارهای فعلی است و می‌تواند باعث افزایش قدرت کسب و کارهای برای پرداخت هزینه‌های ایجاد کسب و کارهای اینترنتی شود.

پریسا بهشتی مدیر مجموعه سپناوب، ارائه این خدمات را نتیجه بررسی نیاز بازار دانست و گفت: بعد از تحقیقات لازم بازار و تعیین شرایط ارائه خدمات طراحی سایت در اردبیل، از ارائه این خدمات امسال رونمایی شد.

وی گفت: صاحبان ایده‌های کسب و کار اینترنتی و کسب و کارهای سنتی می‌توانند هم اکنون از این طرح ویژه استفاده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سپنا وب

هدف و رسالت اصلی مجموعه سپناوب ارائه مشاوره و خدمات مورد نیاز به مدیران کسب و کارها برای رشد هر چه سریعت و توسعه کسب و کارشان در بستر اینترنت است. این مجموعه در نظر دارد با افزایش اطلاعات مدیران کسب و کار و ارائه مشاوره دقیق باعث کاهش ریسک ورود به فضای اینترنت شود و در نتیجه ماندگاری و رشد یک کسب و کار تازه در اینترنت باعث نمایان شدن نتایجی بسیار مفید برای کل بازار اینترنت خواهد شد sepnaweb.com