کد: 13970721321426450

نرم‌افزارهای مالی دیدگاه در اداره‌ کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل

کد: 13970721321426450

https://goo.gl/4ugf3A

، تهران , (اخبار رسمی): به گزارش روابط عمومی چارگون، این اداره کل با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای بودجه و اعتبارات و حسابداری مالی دیدگاه، همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

نرم‌افزارهای مالی دیدگاه در اداره‌ کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل
نرم افزارهای مالی و حسابداری

اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، پیش از این با نصب و راه‌اندازی نرم‌افزارهای اموال دولتی، پرسنلی و حقوق و دستمزد دیدگاه برای 190 پرسنل این مجموعه همکاری خود با چارگون را آغاز کرده‌ بود‌.

قرار است نرم‌افزار بودجه و اعتبارات مجموعه دیدگاه در بستری منعطف، این اداره کل را در محاسبه بهای تمام‌شده کالا و خدمات همراهی ‌کند و ابزارهای مورد نیاز برای بودجه‌ریزی عملیاتی را در اختیار کاربران آن، قرار دهد.

سهمیه‌بندی بودجه‌ بر اساس شعب سازمان و تقسیم‌بندی‌ آن بر اساس مصارف و همچنین کنترل مستقیم بودجه تخصیصی از کارکردهای نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه است.

دریافت انواع گزارش‌های در قالب فرم‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و وزارت امور اقتصاد و دارایی، کنترل پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی و دریافت گزارش‌های دلخواه به صورت نامحدود را می‌توان از دیگر قابلیت‌های ویژه نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه برشمرد.

از سوی دیگر، عملیاتی شدن نرم‌افزار حسابداری دولتی (حسابداری تعهدی) در مجموعه نرم‌افزارهای مالی دیدگاه که منطبق بر آخرین تغییرات وزارت دارایی طراحی شده نیز همه گزارش‌های مورد نیاز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل را در اختیار کاربران و مدیران این مجموعه قرار می‌دهد.

امکان دریافت سند اتوماتیک از نرم‌افزارهای مالی دیدگاه مانند بودجه و اعتبارات و نرم‌افزارهای منابع انسانی و لجستیک دیدگاه مانند حقوق، دستمزد، اموال و انبار از مزایای سیستم حسابداری دولتی چارگون است.

به‌کارگیری این نرم‌افزار علاوه بر امکان صدور سند اتوماتیک حسابداری باعث افزایش سرعت و دقت سازمان در ثبت اسناد حقوق و دستمزد، اموال، حسابداری انبار و اعتبارات می‌شود و صرفه‌جویی زمانی و کاهش خطا در ثبت و اسناد مالی را به دنبال دارد.

مزیت دیگر سیستم حسابداری تعهدی مجموعه دیدگاه، پویا بودن سیستم به معنی حذف وابستگی سازمان به شرکت ارائه‌دهنده نرم‌افزار در زمینه اعمال تغییرات پروتکل تعهدی است؛ به طوری‌که گزارش‌های سنا و سناما و ارائه گزارشات قانونی مطابق با آیین‌نامه‌های وزارت دارایی قابلیت بروررسانی دارند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چارگون

ما به سازمان‌ها در بهینه‌کردن بهره‌وری به منظور افزایش کارآیی یاری می‌رسانیم.در طول حیات شرکت، بر روی نیازمندی‌های آشکار و پنهان بازار هدف متمرکز شده‌ایم و به این ترتیب با ارائه راهکارهای خلاق و بومی‌سازی شده، پاسخگوی مشکلات سازمان‌های ایرانی هستیم. راهکارهای ما شامل بستر ارتباطی یکپارچه اتوماسیون اداری و نیز راهکارهای برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمانی در حوزه‌های منابع انسانی، مالی و لجستیک است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.