کد: 13970722321556450

اتوماسیون اداری دیدگاه در ادارات کل میراث فرهنگی و گردشگری سراسر کشور

کد: 13970722321556450

https://goo.gl/Zqppq9

، تهران ، (اخبار رسمی): اتوماسیون اداری مجموعه ادارات‌کل میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری در سراسر کشور به نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه مجهز شدند.

اتوماسیون اداری دیدگاه در ادارات کل میراث فرهنگی و گردشگری سراسر کشور
نرم افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه در بستر وب و موبایل

به گزارش روابط عمومی چارگون، با تجهیز ادارات‌ کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان‌های گلستان، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد، کردستان، البرز، یزد، قزوین، مازندران، هرمزگان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان و لرستان به نرم‌افزار مکاتبات، از راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه در حال حاضر علاوه بر سازمان مرکزی 32 اداره‌کل میراث فرهنگی، ‌صنایع دستی و گردشگری کشور نیز با اتوماسیون اداری دیدگاه، مکاتبات اداری خود را پوشش می‌دهند.

بنابراین گزارش علاوه بر نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، سرویس سینک سرور برای تبادل اطلاعات درون سازمانی (sync) و سرویس ارسال و دریافت ایمیل نیز در این ادارات نصب و راه‌اندازی می‌شوند.

علاوه بر این، پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز با هدف دسترسی همیشگی مدیران به کارتابل‌های روزانه خود و انجام امور اداری به اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه مجهز شده‌است. کاربران پژوهشگاه پیش از این نیز از نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری و سرویس‌های ارسال و دریافت فکس، ایمیل، ECE، link و سینک سرور دیدگاه بهره‌برداری می‌کرده‌اند.
از دستاوردهای مهم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می‌توان مکانیزه شدن فرآیندهای اداری و پاسخ‌گویی سریع به مخاطبین اشاره کرد؛ زیرا طراحی یکپارچه وپشتیبانی از عملیات و فرآیندهای مختلف سازمانی شامل مکاتبات اداری، این نرم‌افزار را به ابزاری قوی برای ایجاد تحول در ساختارهای سازمانی، تبدیل کرده است.

حذف کامل کاغذ از ساختار اداری (Paperless)، پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد، استفاده از بخش‌های مختلف منوی اداری، امکان گشودن چندین پنجره به صورت همزمان و همچنین امکان فضای تعامل و گفت‌و‌گوی کاربران با یکدیگر از ویژگی‌های نسل پنجم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه است.

پیش‌بینی می‌شود که نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه با آسان کردن فرآیند دسترسی و نگهداشت مکتوبات اداری و حذف کامل روش‌های سنتی مکاتبات و ارسال آنها در واحدهای اداری، بیشترین ظرفیت بهره‌وری را در اختیار مدیران ادارات ‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، قرار دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چارگون

ما به سازمان‌ها در بهینه‌کردن بهره‌وری به منظور افزایش کارآیی یاری می‌رسانیم.در طول حیات شرکت، بر روی نیازمندی‌های آشکار و پنهان بازار هدف متمرکز شده‌ایم و به این ترتیب با ارائه راهکارهای خلاق و بومی‌سازی شده، پاسخگوی مشکلات سازمان‌های ایرانی هستیم. راهکارهای ما شامل بستر ارتباطی یکپارچه اتوماسیون اداری و نیز راهکارهای برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمانی در حوزه‌های منابع انسانی، مالی و لجستیک است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.