کد: 13970725322546450

توسعه نرم‌افزارهای منابع انسانی در 6 سازمان بهره‌بردار دیدگاه

کد: 13970725322546450

https://goo.gl/AJ1RiQ

، تهران ، (اخبار رسمی): تیم فنی و استقرار چارگون عملیات نصب و استقرار نرم‌افزارهای منابع انسانی و لجستیک دیدگاه را با موفقیت در 6 سازمان مشتری به پایان رساند.

توسعه نرم‌افزارهای منابع انسانی در 6 سازمان بهره‌بردار دیدگاه
سیستم جامع مدیریت منابع انسانی

به گزارش روابط عمومی چارگون، ارتقای بهره‌وری و توسعه ساختارهای سازمانی در سازمان‌های مشتری مهمترین ارزش افزوده، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های جامع منابع انسانی دیدگاه در سازمان‌های مشتری است. از سوی دیگر به دلیل  شتاب گرفتن روند تغییرات محیطی و درون سازمانی، واکنش و تطبیق به موقع منابع انسانی،‌ به یکی از اهداف سازمانی تبدیل ‌شده‌ و به دنبال آن، مهمترین رسالت مدیریت منابع انسانی به بسترسازی مناسب برای تحقق اهداف استراتژیک سازمان ، معطوف شده است.


تیم فنی چارگون با همین رویکرد، نرم‌افزارهای تشکیلات سازمانی، بیمه مکمل و نرم‌افزار خرید و تدارکات را در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان و نرم‌افزار وام و تسهیلات را در جامعه المصطفی العالمیه، نصب و راه‌اندازی کرد.


این تیم همچنین در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان، نرم‌افزار ارزیابی عملکرد و در بانک حکمت ایرانیان نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات، حقوق و دستمزد، ارزیابی عملکرد، پیشنهادات را به همراه سیستم‌های حسابداری انبار، اموال و دارایی‌های ثابت و خرید و تدارکات عملیاتی کرده و در اختیار کاربران قرار داد.


بنا براین گزارش، نصب و را‌ه‌‌اندازی نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد، ارزیابی عملکرد و سرویس‌های ECE، ایمیل و دیدگاه همراه در پارک علم و فناوری استان قم از دیگر پروژه‌های خاتمه‌یافته تیم فنی چارگون است.
تیم استقرار چارگون همچنین نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد از حوزه منابع انسانی و نرم‌افزارهای حسابداری، بودجه و اعتبارات، انبار، اموال و دارایی‌های ثابت از راهکار لجستیک را در مرکز مطالعات سیاست‌های عمومی نهاد ریاست جمهوری عملیاتی کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چارگون

ما به سازمان‌ها در بهینه‌کردن بهره‌وری به منظور افزایش کارآیی یاری می‌رسانیم.در طول حیات شرکت، بر روی نیازمندی‌های آشکار و پنهان بازار هدف متمرکز شده‌ایم و به این ترتیب با ارائه راهکارهای خلاق و بومی‌سازی شده، پاسخگوی مشکلات سازمان‌های ایرانی هستیم. راهکارهای ما شامل بستر ارتباطی یکپارچه اتوماسیون اداری و نیز راهکارهای برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمانی در حوزه‌های منابع انسانی، مالی و لجستیک است.

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.