اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970910330886450

تجهیز ۱۰ سازمان به نرم‌‌افزار مکاتبات دیدگاه

کد: 13970910330886450

https://goo.gl/hPFhuj

، تهران , (اخبار رسمی): تیم فنی چارگون ۱۰ سازمان مشتری را برای بهر‌ه‌برداری از امکانات بیشتر اتوماسیون مکانیزه و گردش آسان‌تر مکاتبات اداری به نرم‌افزار مکاتبات ۵ دیدگاه تجهیز کرد.

تجهیز ۱۰ سازمان به نرم‌‌افزار مکاتبات دیدگاه
اتوماسیون اداری دیدگاه

به گزارش روابط عمومی چارگون گروه احیاء، آسایشگاه خیریه کهریزک و شرکت داروگستر محک در نخستین انتخاب خود از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، سیستم مکاتبات ۵ و سرویس‌های فکس، ایمیل، link و ECE را برای نصب و استقرار، انتخاب کرده‌اند.

دانشگاه معارف اسلامی استان قم و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران نیز علاوه بر سیستم مکاتبات ۵ نرم‌افزار دیدگاه همراه، سرویس‌های ایمیل و Sync (سینک سرور دیدگاه) را برگزیده‌اند تا بتوانند از ظرفیت یکپارچگی سیستمی و ارتباط امن و آسان با سایر مراکز تابعه، بهره‌برداری کنند.

در ادامه فعالیت‌های تیم فنی و استقرار چارگون، نرم‌افزارهای مکاتبات ۵، دیدگاه همراه، BPMS 5 و سرویس‌های فکس و ایمیل را در گروه انرژی تکین نصب و راه‌اندازی کرده‌اند.

فراهم کردن زمینه مهاجرت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) و صندوق ذخیره فرهنگیان به نرم‌افزار مکاتبات ۵ نیز از دیگر اقدامات تیم فنی چارگون بوده است.

بنابراین گزارش، فدراسیون ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی جمهوری اسلامی ایران نیز به تبعیت از سایر فداراسیون‌ها و مجموعه‌های وزرشی زیر مجموعه وزارت ورزش به نرم‌افزار مکاتبات ۴ و سرویس Sync (سینک سرور) دیدگاه مجهز شده است.

نرم‌افزار مکاتبات در راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه، گردش مکانیزه نامه‌ها و مکاتبات سازمانی را در کلیه سطوح تحت پوشش قرار می‌دهد. این نرم‌افزار با آسان کردن فرآیند دسترسی و نگهداشت مکتوبات اداری و حذف کامل کاغذ در ساختارها، بیشترین ظرفیت بهره‌وری را در اختیار مدیران سازمان‌های بهره‌بردار قرار می‌دهد.

از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه می‌توان به پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد، استفاده از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window)، بازکردن چندین پنجره به صورت همزمان، عدم نیاز به آپدیت office و امکان گفت‌و‌گوی کاربران، اشاره کرد.

بنابراین گزارش، پوشش همه‌جانبه نیازهای کاربران در حوزه‌های کارکردی و مفاهیم نوین اتوماسیون اداری از سوی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه به توسعه ضریب نفوذ این نرم‌افزارها در سازمان‌های مشتری و انواع کسب و کارهای ایرانی منجر شده است.

گفتنی است؛ مدیریت این پروژه‌ها را از سوی چارگون سرکار خانم شراره رضائیه و آقایان علی قاسم‌پور، مهدی راد و حامد دولت آبادی بر عهده داشته‌اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چارگون

ما به سازمان‌ها در بهینه‌کردن بهره‌وری به منظور افزایش کارآیی یاری می‌رسانیم.در طول حیات شرکت، بر روی نیازمندی‌های آشکار و پنهان بازار هدف متمرکز شده‌ایم و به این ترتیب با ارائه راهکارهای خلاق و بومی‌سازی شده، پاسخگوی مشکلات سازمان‌های ایرانی هستیم. راهکارهای ما شامل بستر ارتباطی یکپارچه اتوماسیون اداری و نیز راهکارهای برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمانی در حوزه‌های منابع انسانی، مالی و لجستیک است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]