اطلاعات تماس
  • 021۸۸۵*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970911331029269

با استادکار، یک خانه‌دار موفق باشید!

کد: 13970911331029269

https://goo.gl/H787Qe

، تهران , (اخبار رسمی): خانه‌داری از آن دسته شغل‌هایی است که زحمتش زیاد است و شاید خیلی هم این زحمات به چشم نیاید اما وقت آدم را حسابی می‌گیرد. یک خانم کدبانو باید تمام حواسش به امورات منزل باشد و این کار با توجه به شاغل بودن بسیاری از خانم‌ها در شرایط اقتصادی و اجتماعی کنونی کمی دشوار است.

با استادکار، یک خانه‌دار موفق باشید!
با استادکار، یک خانه‌دار موفق باشید!
با استادکار، یک خانه‌دار موفق باشید!
با استادکار، یک خانه‌دار موفق باشید!
با استادکار، یک خانه‌دار موفق باشید!
با استادکار، یک خانه‌دار موفق باشید!

تصورش را بکنید که یخچال، لباسشویی، تلویزیون و یا لوازم برقی آشپزخانه خراب‌ شده است و همسرتان تا دیروقت سرکار است. شما به ‌عنوان کدبانو باید در سریع‌ترین زمان ممکن این موضوع را مدیریت کنید قبل از اینکه خرابی لوازم برقی آشپزخانه و یا تعمیر تلویزیون دردسرساز شود و هزینه‌های بیشتری را به شما تحمیل کند.

برای دریافت خدمات باید به چه نکاتی دقت کرد؟

در دریافت خدمات از افراد استادکار و قابل ‌اعتماد، مسئله‌ی کیفیت کار موضوع بسیار مهمی است البته شفافیت هزینه‌­ها و به‌ صرفه بودن آن‌ها نیز در اولویت است. در حاشیه‌ی مسائل فنی، موضوع امنیت شما نیز مثل چراغ بزرگی چشمک می‌زند پس‌کار خانم خانه این‌قدرها هم ساده نیست. در واقع یک کدبانو باید به دنبال یک روش سریع، سهل، مقرون ‌به ‌صرفه و حرفه‌ای برای دریافت خدمات باشد، جایی که مو لای درز کارش نرود و در تمام حوزه‌ها نیز بتواند ارائه‌ی خدمات کند چراکه خرابی یخچال، لباسشویی، تلویزیون و یا لوازم برقی آشپزخانه اصلاً موضوع شوخی‌برداری نیست و تعمیر این موارد کاری سخت است؛ اما اگر افراد استادکار و قابل‌اعتماد را بشناسید کار بسیار ساده‌ای است.

استادکار، چاره کار کدبانوی تمام‌عیار منزل!

نگران نباشید چرا که تمام کادر استادکار، افرادی متخصص و قابل‌اعتماد هستند. خود این مجموعه اگرچه تمام فعالیت‌هایش به‌صورت غیرحضوری و الکترونیکی است اما با داشتن «ای نماد» یا همان نماد الکترونیکی کسب‌وکارهای اینترنتی موردقبول همگان شده است و همین مسئله باعث شده این مجموعه در دل خانم‌های خانه‌داری که آن را می‌شناسند جا باز کند و این مجموعه را مأمن و مأوای حل تمام مشکلات خدماتی خود بدانند.

تصور کنید عصر یک روز به خانه آمده‌اید و شب هم میهمان دارید و اولین چیزی که وقتی پای‌تان را در آشپزخانه می‌گذارید، توجه‌تان را جلب می‌کند این است که کف آشپزخانه را آب ‌گرفته و مشکل اصلی این است که یخچال یا لباسشویی کار نمی‌کند! حالا یا باید قید تمیز کردن خانه و پخت‌وپز برای میهمانان را بزنید یا اینکه آقای خانه ادامه‌ی خریدها را رها کرده و به تعمیر یخچال بپردازد! که هیچ‌کدام از این راه‌ها منطقی نیست پس باید دنبال راهکار دیگری باشید.

چاره‌ی کار شما تنها دریافت خدمات از استادکار است، زیرا شما نیاز به روشی بسیار ساده دارید که در کم‌ترین زمان ممکن نیز کار شما را انجام دهد و این عجله داشتن شما نباید منجر به این شود که شما هزینه‌ی بیشتری برای دریافت خدمات مورد نظر بپردازید. همین‌طور بهتر است برای اینکه با تعمیرکار بحثی نداشته باشید از همان اول سنگ‌هایتان بر سر هزینه‌ی کار را وا بکنید. در این صورت استادکار بهترین انتخاب شما خواهد بود؛ یک پلتفرم ساده و سریع که از طریق سایت و اپلیکیشن در اختیار شما است و مجموعه‌ای از افراد متخصص و مورد اعتماد را جذب کرده و پس از ثبت درخواست شما ضمن اعلام هزینه‌های دقیق و شفاف انجام کار، در اسرع وقت و به‌صورت شبانه‌روزی نسبت به هماهنگی حضور تعمیرکار در منزل شما اقدام می‌کند و تا زمانی که خدمات مورد نظرتان را دریافت نکرده‌اید، این مجموعه با شما خواهد بود تا رضایت خاطرتان را جلب کند.

شاید باور کردنی نباشد اما این مجموعه برای تمام کارهایی که انجام می‌دهد از شما هیچ هزینه‌­ای دریافت نمی‌کند بنابراین نام استادکار را به خاطر بسپارید و هر زمان که لازم شد با خیال آسوده از خدمات آن بهره ببرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

استادکار

هوا گرم‌ شده است؟ مهمان دارید و هنوز خانه‌تان آماده نیست؟ لباس‌ها بی اتو تلنبار شده‌اند؟ همهٔ این‌ها به کنار، احتیاج به آرامش دارید؟ ما متوجه نیاز‌هایتان شده‌ایم. پلی ساخته‌ایم میان شما و سرویس‌کارانی خوش‌نام تا بتوانید با انتخابی آگاهانه، خدمت مورد نظرتان را به سادگی و با قیمتی به‌صرفه، دریافت کنید. دامنهٔ خدمات ما، تمام زندگی شما را پوشش می‌دهد؛ از سلامت و زیبایی خودتان تا سلامت و زیبایی محیطتان. کارهایتان را انجام‌شده بدانید و از تغییر زندگی‌تان لذت ببرید.

اطلاعات تماس
  • 021۸۸۵*****
[نمایش اطلاعات]